emeentE DELFT leraar landmeetkunde landmeetkundig tekenaar RK MTS "Albertus Magnus" en Middelbare School voor Scheepswerktuigkundigen gemeente hciarlem landmeetkundig tekenaar Bij de afdeling landmeet kunde van de dienst van openbare werken kan een LANDMEETKUNDIG TEKENAAR worden ge plaatst. Het bezit van een C.T.O.-, N.L.F.- of P.B.N.A.-diploma strekt tot aanbeveling. Zij, die een studie voor één van deze diploma's nog niet hebben beëindigd, kunnen eventueel ook voor benoeming in aanmerking komen. Rang en salaris zijn af hankelijk van leeftijd, oplei ding en praktijkervaring, doch maximaal f 2.718,per maand. De gebruikelijke rechts positieregelingen van de over heid zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen worden gezonden aan burge meester en wethouders, post bus 78, 2600 ME Delft. Nadere inlichtingen kunnen desgewenst worden ingewonnen bij de personeels chef van openbare werken, de heer D. G. de Kruijff, tele foon 015-133111, toestel 2382. 4826 LK BREDA - Namenstraat 71 Telefoon 076-875550 Vraagt zo spoedig mogelijk: (14 lestijden) op maandag en dins dag (geodetisch ingenieur of HTS-er landmeetkunde) met voldoende praktijkervaring en zo mogelijk ped. did. vorming. Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de RK MTS en Middelbare School voor Scheepswerktuigkundigen, Namenstraat 71 - 4826 LK Breda Inlichtingen aan de schooi. Bij de onderafdeling landmeten van de afde ling grondzaken van het bedrijf openbare werken wordt gevraagd een vakaturenr. 153359/325/GO die zal worden belast met het zelfstandig verrich ten van alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden in de binnendienst. Vereist is het bezit van een vakdiploma alsmede ervaring in landmeetkundig tekenen. Aanstelling kan maximaal plaatsvinden in de rang van tekenaar A, aan welke rang een maximum salaris van f 2.718, per maand is verbonden. De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag. De gemeen te Haarlem is aangesloten bij het I.Z.A. Noord-Holland. Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vakaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem, Postbus 511, 2003 PB Haarlem. 266

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 42