landmeetkundige NAT PRECISIE WERK landmeetkundige N.V. Nederlandse Gasunie Bij de sektor Nieuwbouw en Engineering van N.V. Nederlandse Gasunie is de groep Landmeten belast met de landmeetkundige werkzaamheden ten behoeve van ontwerp en aanleg van pijpleidingen en installaties. Dit betreft zowel projekten voor Gasunie als in opdracht van derden. Bij deze groep van plm. 10 man wordt gevraagd een Funktie-inhoud: De voorbereiding, begeleiding en het uitwerken van landmeetkundige metingen; - Het verlenen van landmeetkundige assistentie bij hydrografische metingen, daarbij inbegrepen het volgen van de ontwikkelingen en adviseren op het gebied van meetsystemen, apparatuur en program matuur; - Het verzorgen van rapportage en archivering met betrekking tot bovengenoemde werkzaamheden; - Het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van de automatisering van landmeetkundig werk. Funktie-eisen: - Opleiding HTS-landmeetkunde of gelijkwaardig; - Enkele jaren ervaring op de bovengenoemde werk gebieden; - Goede kennis van Engels en Duits; - Bij voorkeur enige ervaring met automatisering; - Leeftijd 20-35 jaar; - Bereidheid tot het samenwerken in een klein team; - Bereid in het buitenland te werken. Nadere inlichtingen omtrent de vakature kunt u verkrijgen bij de heer L. Boiten, tel: 050 - 212491 Als u belangstelling heeft voor deze funktie, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelsvoorziening onder nr. 1004/8055, Postbus 19, 9700 MA Groningen. Inkoop, transport en verkoop van aardgas. Zorg dat onze brochures bij uw documentatiemateriaal komen en vraag meteen een gratis abonnement op ons huisorgaan ElcktroSaut om op de hoogte te blijven. Metingen op levend water stellen bijzondere eisen aan het elektronisch instrumentarium. Radio-Holland is gespecialiseerd in de toelevering aan dit nautische precisiewerk met een veelomvattend programma van welbekende fabrikaten zoals Cubic, Navitronik, EG&G, Helle. Honeywell, Kelvin Hughes, Motorola, Inter-Ocean, Raytheon, Sercel en vele andere. Het zijn stuk voor stuk survey-instrumenten bij uitstek voor dieptelodingen, bodemprofielregistratie, wrakken- opsporing, bodempenetrerend onderzoek, onderwater signalering en -communicatie, stroommeting, golfhoogte analyse, etc. Gecombineerd met een van onze plaats bepalingssystemen, een coördinaten-computeren tape opname, kunnen alle informaties op de meest efficiënte wijze worden vastgelegd en geplot. Amsterdam, Jan Rebelstraat 20 tel. (020) 10 19 72 toestel 436 heer v.d. Louw. 88177 270

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 46