gemeente ede landmeetkundig tekenaar (mnl./vrl.) GEMEENTE BEST landmeetkundig ambtenaar Aan het symposium zijn behoudens de lunch geen kosten verbonden. Deelnemers aan de lunch dienen zich vooraf schriftelijk of telefo nisch aan te melden bij de heer M. Huster jr., Meetkundige Dienst van Rijkswaterstaat, Ka- naalweg 3-b, Delft, tel. 015-569200. De lunch- kosten worden ter plaatse voldaan. Nadere in lichtingen kunnen worden ingewonnen bij de secretaris van de Kring voor Remote Sensing, ir. A. Rosema, tel. 015-562404. KONTINUIERLICHE MESSUNGEN IN DER INGENIEURGEODASIE Op 28 en 29 februari 1980 organiseert het Geo- datische Institut van de Rheinisch-Westfalische Technische Hochschule Aachen een colloquium met als thema Kontinuierliche Messungen in der IngenieurgeodasieDit colloquium zal in formatie geven over de mogelijkheden en de huidige stand van zaken. Besproken wordt het meten met lasers, het bepalen van helling(-sver- andering)-en, het op- en afloden, het hydrosta tisch waterpassen, het elektronisch meten van verplaatsingen, het automatisch registreren en verwerken van gegevens. De thema's van de af zonderlijke voordrachten en de namen van de sprekers zullen tijdig worden bekend gemaakt. Bij de dienst gemeentewerken en -bedrijven is plaats voor een die in hoofdzaak zal worden belast met het verrichten van landmeetkundige reken- en tekenwerkzaamheden ten behoeve van de bestemmingsplannen. Vereisten: het bezit van een voltooide landmeetkundige opleiding op middelbaar of hoger niveau; een ruime praktische ervaring. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van technisch ambtenaar (salaris f 2.586, tot f 2.999, bruto per maand), exclusief de salarismaatregelen per 1 juli 1979. Bij gebleken geschiktheid zijn verdere perspec tieven niet uitgesloten. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan de burgemeester van Best, p/a Raadhuisplein 1, 5683 GA Best. Bij de Afdeling Landmeten van de Dienst van Gemeentewerken kan worden geplaatst een De gemeente Ede ligt in hartje Nederland, telt ruim 82.000 inwoners en is bijzonder rijk aan natuurgebieden, w. o. het nationale park "De Hoge Veluwe". Ede heeft een representatief winkelcentrum, onderwijsvoor zieningen op vrijwel elk gebied en biedt vele mogelijkheden tot recreatie. Vereist is het bezit van een CTO-opleiding, het diploma NLF-tekenaar of een gelijkwaardige opleiding. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, maximaal f2.756,— per maand. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen 10 dagen te zenden aan het hoofd van de Afdeling Personeelszaken en Organisatie, postbus 9022, 6710 HK Ede (Gld. In de linkerbovenhoek van de enveloppe vermelden: vac. nr. GW/14. 317

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 41