Gemeente Hoorn TEKENAAR zuidelijke ijsselmeerpolders almere landmeetkundig medewerk(st]er In de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, nabij het Gooi en Amsterdam, ligt de groeikern Almere. Deze nieuwe stad krijgt een meerkernige opzet met Almere-Stad als hoofdkern. Almere zal een zeer snelle groei doormaken. Voor het jaar 2000 wordt rekening gehouden met een inwo nertal dat boven de 125.000 ligt. De ont wikkeling van de eerste kern, Almere- Haven, is in het najaar van 1976 begon nen. Almere-Haven telt nu rond 5.500 in woners. Met de ontwikkeling van de tweede kern, Almere-Stad, is inmiddels begonnen. De vertegenwoordigende organen van het openbaar lichaam, gekozen door de inwoners, functioneren als gemeente raad en college van burgemeester en wethouders, onder voorzitterschap van de landdrost. (openbaar lichaam, ingesteld bij de wet van 10 november 1955, Stbl. 521) Bij de dienst PUBLIEKE WERKEN te ALMERE is plaats voor een die zal worden belast met landmeetkundige werkzaam heden in binnen- en buitendienst (reken- en tekenwerk, alsmede uitzetwerk). Voor deze functie wordt vereist een landmeetkundige opleiding op middelbaar beroepsniveau. Enige ervaring wordt op prijs gesteld. Het salaris zal afhankelijk van opleiding en ervaring maxi maal f 2.756, per maand bedragen. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door de heer E. Scheltes, telefoon 03240-10194, toestel 258. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer A/30, binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de landdrost van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Postbus 200, 1300 AE Almere. Bij de afdeling LANDMETEN van de dienst Openbare Werken ontstaat binnenkort een vakature die zal worden belast met kartografisch teken- en rekenwerk en de verwerking van leidingkaarten. Naast deze werkzaamheden is de funktionaris belast met het beheer van het tekeningenarchief. Opleiding: Diploma NLF, of het diploma kaarttekenaar van LOI of PBNA. Ervaring strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 2.487,— bruto per maand. Inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Ooerman, telefoon (02290) 3 12 34, toestel 417. Kandidaten moeten bereid zijn zich binnen een straal van 15 kilometer van het stad huis te vestigen. Aan het verkrijgen van woonruimte wordt medewerking verleend. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 10 dagen na verschijning van dit blad een sollicitatieformulier te vragen aan burgemeester en wethouders van Hoorn, Nieuwe Steen 11625 HV Hoorn. Vermeldt het vakaturenummer 05.210.13 GEO op de linker bovenhoek van brief en enveloppe. 320

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 44