I I Enorme keus in materiaal. Tekenaars leveren perfectie en verwachten dat zelfde van hun materialen. Océ heeft een assortiment ontwikkeld, dat aan ieders eisen, hoe kritisch ook, beantwoordt. Materialen voor algemeen gebruik in diverse gradaties, kleuren- papier (enkel- en tweezijdig lichtgevoelig), materialen voor tussenoriginelen, enz. Daarnaast biedt Océ een volledig assortiment origi- nelendragers. Specialiteit: Océ polyester-films, die in tal van typen geleverd kunnen worden en die door hun eigenschappen doel matiger én voordeliger kunnen zijn dan papier. snelle apparaten die je haast niet hoort, reukloos zijn en overal te plaatsen. Simpel te bedienen, zodat iedereen er vlot mee kan werken. Océ maakt diverse series, in steeds weer gemakkelijk aan te passen uitvoeringen. Van de een voudige Océ 208 tot de volautomatische lichtdruk straat Océ 282, met alle mogelijkheden voor selec teren van papierformaat, repeteren en vouwen. Het web van de spin wordt gemaakt volgens een oeroud plan, dat nergens op papier staat. Maar uw teken kamer werkt nu eenmaal anders. Uw mensen hebben licht drukken nodig. En dan is 't goed dat er een bedrijf als Océ bestaat, dat voor elke tekenkamer en elk soort van werk een exact aangepast apparaat kan leveren. En het meest doelmatige materiaal erbij. Apparatuur met legio mogelijkheden. Océ zit al zo'n 50 jaar in dit vak en weet precies wat tekenkamers nodig hebben: Fs die niet met Océ werken, zo vaak tegen. Océ 230. Zeer snel, direct gebruiksklaar, semi-automatische separatie, max. werkbreedte 120 cm.

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 71