berichten Waltersingel 1, 7314 NK Apeldoorn. Telefoon (055) 775123, toestel 249. SNELLIUS LUSTRUMBOEK 1980 Traditiegetrouw zal bij het achtste lustrum van het Landmeetkundig Gezelschap ,,Snellius", dat gehouden zal worden in november 1980, een lustrumboek verschijnen. Zoals gebruikelijk zal het boek een aantal artikelen van weten schappelijke aard bevatten, maar daarnaast zal ook ruimschoots aandacht besteed worden aan de geodesie in de praktijk. Als bijzonderheid valt te vermelden dat voor het eerst, achterin het boek, een naamlijst van alle afgestudeerden met hun werkkring zal worden opgenomen. De Lustrumboekcommissie, die uit de volgende leden bestaat: Evert Roels, voorzitter; Hans van der Marei, secretaris; Jacques Smeets, pen ningmeester en Paul Koren, public relations, heeft met haar werkzaamheden reeds een start gemaakt. Zij zal dan ook in de komende maan den diverse auteurs en adverteerders gaan be naderen. In het boek willen wij de volgende onderwerpen, die onder het motto „Geodesie dichtbij en veraf" vallen, aan de orde laten komen: de nieuwste ontwikkelingen op geodetisch gebied, die nauw verbonden zijn met de Af deling der Geodesie; de relatie van de Nederlandse geodesie met het buitenland; artikelen met betrekking tot de Nederlandse geodetische praktijk, waarin afgestudeerden werkzaam zijn; Nederlandse geodeten in het buitenland. Bovenstaande opsomming is uiteraard niet limi tatief, wij houden ons dan ook sterk aanbevolen voor ideeën uit de beroepspraktijk. Om de mensen die in het boek geïnteresseerd zijn niet teleur te hoeven stellen, zullen wij enkele maanden voor het verschijnen van het boek een voorinschrijving houden. In dat stadium zullen wij dan ook in kunnen gaan op de definitieve inhoud van het lustrumboek. Wat de financiële kant van het lustrumboek be treft zijn wij natuurlijk aangewezen op de steun van het bedrijfsleven. Vandaar dat wij ook langs deze weg willen wijzen op de mogelijkheid om een advertentie in het boek te plaatsen. Voor eventuele suggesties omtrent het opnemen van artikelen en de daarvoor te benaderen auteurs of voor meer informatie over het plaatsen van een advertentie, zijn wij telefonisch te bereiken onder het nummer (015) 782564 en schriftelijk via het adres: Lustrumboekcommissie, Thijsse- weg 112629 JA Delft. Namens de Lustrumboekcommissie, Jacques Smeets BIBLIOTHEEK VAN HET ITC De leiding van de Bibliotheek van het ITC was tot nu toe in handen van ir. H. L. Rogge. De heer Rogge is echter met ingang van 1 augustus j.l. gepensioneerd. De leiding van de bibliotheek werd dientengevolge overgedragen aan ing. J. H. ten Haken, die daarnaast meer in het bijzon der belast is met de documentatie. Hij is telefo nisch te bereiken onder het nummer van het ITC (053-320330), toestel 201 De heer Rogge blijft voorlopig aan het ITC ver bonden als editor (redacteur) van de uitgaven van het instituut (ITC-journaal, textbook e.d.). GESLAAGD Eindexamen 1979 HTS voor de Bouwkunde, afdeling Landmeetkunde te Utrecht H. G. S. M. Baak, Wageningen; F. J. W. van Bemmel, Nieuwegein; W. P. E. v. d. Berg, Hoogland; E. A. H. Borg- hart, Kapelle; R. Bos, Maarssen; H. J. Frieling, Oegstgeest; R. Kamp, Zwolle; G. Th. Lamboo, Noordwijkerhout; J. M. H. Leeman, Dongen; A. J. v. d. Meer, Woerden; G. J. M. Muskens, Helvoirt; P. Nieuwerth, Amsterdam; A. M. Oos- terheerd, Utrecht; G. v. d. Plas, Twello; C. J. J. Pouw, Nederhorst Den Berg; W. Rozeboom, Nieuwegein; P. P. J. Saers, Heeze; I. M. Wassenaar, Wageningen-Hoog; R. van Zanten, Haarlem; L. Zeijlmaker, Midlum. Het redactie-adres van Geodesia is met ingang van 1 oktober jl. gewijzigd in: 376

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 28