stichting NGL vervulde vacatures Wij verwachten een goede samenwerking met hen. AFSCHEID VAN IR. G. A. VAN WELY Na gedurende een periode van dertien jaar de redactie als wetenschappelijk adviseur te heb ben bijgestaan, heeft ir. G. A. van Wely ge meend deze taak met ingang van 1 januari a.s. te moeten neerleggen. Als u de jaarverslagen van de Stichting NGL er op na zou slaan, dan kunt u hieruit lezen hoezeer de verschillende redactie-commissies in die jaren de samenwer king met de heer Van Wely hebben gewaardeerd. Het spijt ons daarom dat thans aan die samen werking officieel een eind zal komen. Gelukkig betekent die beëindiging niet de verbreking van het contact met de heer Van Wely, gezien zijn toetreding tot het bestuur van de Stichting NGL. Eén van zijn laatste adviezen was om, gezien de bredere samenstelling van de redactie in het nieuwe jaar, het instituut van weten schappelijk adviseur gelijktijdig op te heffen. Het Stichtingsbestuur heeft gemeend ook dit advies van de heer Van Wely te moeten volgen. AFSCHEID VAN ING. W. A. VAN BEUSEKOM Met dit nummer van Geodesia besluit de heer Van Beusekom zijn activiteiten als lid van de redactie van Geodesia. Vanuit zijn achtergrond als NAP-man hield hij de redactie op uitsteken de wijze ,,op de hoogte", speciaal bij al die zaken waarbij de derde dimensie in de land meetkunde wordt toegepast. U vindt in de laat ste jaargangen een keur van artikelen op water- pasgebied van zijn hand. Sinds zijn toetreding tot de redactie (per 1 janu ari 1974) fungeerde hij tevens als plaatsver- vangend-eindredacteur, in deze functie bij uitstek de steun en toeverlaat van de eindredac teur. Voor dit alles zijn wij hem veel dank verschul digd, waarbij wij ook zijn vrouw willen betrek ken. Wij wensen hen beiden alle goeds voor de toekomst en hopen dat hij toch nog af en toe de pen ter hand zal nemen om ons van een artikel te voorzien. Binnen de redactie zal de heer J. J. Schijf de functie van plaatsvervangend-eindredacteur op zich nemen. Verder heten wij als nieuwe redactieleden welkom de heren ing. J. Fokkink, werkzaam bij de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, ir. B; H. W. van Gelder, werk zaam bij de Afdeling der Geodesie van de Tech nische Hogeschool te Delft en ir. H. L. Rogge, als editor verbonden aan het ITC te Enschede. De in deze rubriek vermelde functionarissen zijn be noemd in de vacatures zoals die eerder in personeels advertenties in Geodesia stonden vermeld. Ingenieursbureau Controlec Benoemd m.i.v. 5-3-1979 tot landmeter E. J. Lubbers (vroegere werkgever: Fugrob.v.). Ingenieursbureau Tebodin Benoemd m.i.v. 1-4-1979 tot ass. projectengineer ir. L. J. H. G. Cox (vroegere werkgever: De Heidemaatschappij). Ingenieursbureau Mabeg - van Hasselt b.v. Benoemd m.i.v. 9-4-1979 tot adj. landmeter H. S. van den Berg. Benoemd m.i.v. 2-4-1979 tot landmeter R. Trompert. Gemeente Leeuwarden Benoemd m.i.v. 1-5-1979 tot landmeetkundige F. Visser (vroegere werkgever: Provincie Overijssel). Gemeente Dongen Benoemd m.i.v. 1-5-1979 tot technisch ambtenaar H. W. ten Hagen. Gemeente Ede Benoemd m.i.v. 1-5-1979 tot tekenaar J. Diepeveen (vroe gere werkgever: Min. van Volksh. en R.O.) en J. A. Fran ken (vroegere werkgever: Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat). Gemeente Achtkarspelen Benoemd m.i.v. 1-6-1979 tot landmeetkundig medewerker F. K. Boersma (vroegere werkgever: het Kadaster te Gro ningen). Gemeente Velsen Benoemd m.i.v. 1-7-1979 tot tekenaar-constructeur L. H. Kroese (vroegere werkgever: de gemeente Alphen a.d. Rijn). Gemeente Assen Benoemd m.i.v. 1-8-1979 tot adj. technisch ambtenaar Mej. R. R. op den Dries. Gemeente Wijchen Benoemd m.i.v. 1-8-1979 tot technisch ambtenaar M. J. A. M. van Aarle (vroegere werkgever: de gemeente Ren- kum). Gemeente Capelle aan de IJssel Benoemd m.i.v. 1-8-1979 tot tekenaar BI 0. M. Sprangen- berg (vroegere werkgever: GEO-plan Rotterdam). Gemeente Zwijndrecht Benoemd m.i.v. 1-8-1979 tot ass. landmeter W. J. J. Caspers (vroeger werkgever: De Heidemaatschappij). 476

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 40