de rijksoverheid vraagt K> literatuur technisch medewerker (mnl./vrl.) De hieronder vermelde tijdschriften enz. kunnen door de lezers van Geodesia worden geleend uit de bibliotheek van de afdeling Landmeetkunde van de HTS voor de Bouwkunde, t.a.v. B. J. Klein Rou- weler, Vondellaan 2 te Utrecht. Nederlands Geodetisch Tijdschrift 1978-8 Neleman, Het opsporen van foute waarnemingen in een 2-dimensionale blokvereffening (met onafhan kelijke modellen), v. Gijsen, Controleren van een torencentrum met een gyro-theodoliet? 1978-9 Aalders, Kaarten: voer voor computers. 1978-10 v. Biesen, Onderzoek naar de toedelingsmogelijk heden in de ruilverkaveling „Ruinen". Creusen, Hoe een vastgoedsysteem te automatiseren? 1979-1 van der Schans, Over het rammelen van coördinaten. Schipper, De Grootschalige Basiskaart van Neder land: een haalbare kaart. Koen, The importance of land information systems from the point of view of the F.I.G 1979-2 Richardus, Schuringa, Dopplersatellieten-plaatsbe- paling. 1979-3 Tienstra, Enkele bijzondere ontwerpen voor de con structie van projectiesystemen in analoge fotogram- metrische instrumenten. Henssen, Juridische basis voor landinformatiesystemen. 1979-4 Beneder-Blitz, Omtrek en inhoud van een geauto matiseerd grondbedrijfssysteem. Brouwer, Micro film en archiefbescheiden. Divisie 1978-2 Batterink, Bruins, Grooters, Vuurens, Het hydro logisch meetnet, de Bordes, Kubik, Een meer jarenplan voor de automatisering waarom? 1978-3 Kobus. Off-line meetsystemen met de veldlogger. Vree, De programmeerloze machine, van Bummelen, Een hydro-meteo informatiesysteem voorde Ooster- schelde. Surveying and Mapping 1978-2 Martin, A military manager takes the measure of tomorrow. Culloch, The north american connection. Laird, Design criteria for a cohesive north american plane coordinate system. Kivioja, The EDM corner reflector constant is not constant. voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. t.b.v. de Hoofddirectie van de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers, Directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting, Afdeling Projecten, Bureau Landinrichting. Het bureau ondersteunt de directie in de pro vincies met het oog op het optimaal doen uit voeren van de taak van de Dienst in het kader van de voorbereiding en uitvoering van land inrichtingsprojecten, o.m. door: ontwikkelen en introduceren van werkmethoden en systemen en begeleiden van de toepassing daarvan; doorleiden van nieuw beleid m.b.t. de landinrichting, oplossen en doen oplossen van knelpunten in de voortgang van de land inrichtingsprocedures. Taak: introduceren in de directies in de pro vincies van geautomatiseerde systemen t.b.v. landinrichtingswerkzaamheden, alsmede be geleiden van de toepassing van deze systemen. Het gaat hierbij m.n. om vastgoed- en plan ontwerpsystemen t.b.v. ruilverkavelings projecten; mee bepalen van de behoefte om deze geautomatiseerde systemen aan te pas sen en uit te breiden; mee ontwikkelen en onderhouden van deze systemen en de bij behorende administratieve procedures. Vereist: HTS-landmeetkunde; ervaring ineen contactuele functie, goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Enige ervaring met geautomatiseerde systemen strekt tot aanbeveling. Standplaats: Apeldoorn. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 3981,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vac.nr. 9-4095/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met post code, inzenden voor 11 januari 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurits- laan 1Corr. adres: Postbus 20013, 2500 ËA 's-Gravenhage. 477

(NGT) Geodesia | 1979 | | pagina 41