Praktische opleiding landmeettechnicus LANDMEETKUNDIG MEDEWERKER M/V Stichting Praktische Opleiding oproep cu rsisten voor 1980 L" Landmeettechnicus van Deysselhove 3 Zoetermeer Secretariaat: Inlichtingen en aanmeldingsformulie ren aan te vragen bij het secretariaat, telefoon 079-211922. Deze wordt gegeven op de zaterdagen van maart tot oktober in o.a. Zuid-Holland. De opleiding bestaat uit produktiemetingen en op leidingsmetingen. Alle praktische aspecten van het landmeten en uitzetten worden behandeld zoals water passen, polygoneren, detailmeten, ook met electro- optische apparatuur. De metingen zijn erop gericht de cursist in een aantal cursusjaren voldoende ervaring en kennis mee te geven, zodat het NLF-examen voor landmeettech nicus afgelegd kan worden. De z.g.n. produktiemetingen worden beloond, de op leidingsmetingen geschieden zonder wederzijdse kos ten; wel worden steeds de reiskosten 2e klas NS vergoed. Minimale toelatingseisen zijn: CTO, Landmeetkun dige deel I of MTS (w.w. of bouwk.). Provinciale Waterstaat De taken van de dienst (met ca. 425 personeels leden) bestaan uit: ontwerp, uitvoering en beheer van waterstaatsobjekten (inkl. milieuhygiëne): toezicht op naleving wetten; regle menten en verordeningen; algemene advisering op waterstaatsgebied tegen over het provinciaal bestuur. Op de landmeetkundige afdeling van de provinciale waterstaat is plaats voor een die zal worden belast met: a. het verrichten van landmeetkundig rekenwerk; b. werkzaamheden m.b.t. de kadastrale begrenzingen van provinciale eigendommen; c. kaarteerwerkzaamheden. Vereist: Middelbare opleiding landmeetkunde en ruime kadastrale ervaring. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 3464,— bruto per maand. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen worden gezonden aan de afdeling personeelszaken van de provinciale waterstaat van Friesland, Gedempte Keizersgracht 38, 8911 KL Leeuwarden, onder vermelding van de letters LM in de linkerbovenhoek van de enveloppe. GE0DESIA I 35

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 37