de rijksoverheid de rijksoverheid vraagt hoofd rekenafdeling landmeter (mnl./vrl.) hoger landmeetkundige (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Meetkundige Dienst. Functie informatie: geven van dagelijkse leiding aan de medewerkers van de rekenafdeling, waaraan de zorg is opgedragen voor het leveren van de benodigde berekeningen t.b.v. de ver vaardiging van kaarten en het ontwerp, beheer en onderhoud voor civiel-technische werken, waarbij gebruik wordt gemaakt van geavan ceerde computersystemen en computer apparatuur. Vereist: HTS landmeetkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding met kennis van de moderne technieken waarnemingsrekenen/ puntsbepaling. Standplaats: Delft. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 3981,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vac.nr. 0-4607/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met post code, inzenden voor 7 maart 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. fê> voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Meetkundige Dienst. Taak: organiseren van alle landmeetkundige activiteiten t.b.v. de uitvoering en het beheer van waterstaatsobjecten in het rayon Zuid- Holland; leidinggeven aan en instrueren van de medewerkers van het rayon (ca. 10 meet- ploegen van elk 3 man); leggen en onderhouden van contacten met o.m. de directies van Rijks waterstaat, Kadaster en Provinciale Waterstaats diensten. In zijn/haar taken en bevoegdheden wordt hij/ zij terzijde gestaan door een hem/haar toe te voegen ambulant assistent-rayonchef. Vereist: diploma HTS-landmeetkunde of een hiermee vergelijkbare opleiding; ervaring in het verrichten van landmeetkundige werkzaam heden; ervaring in het geven van leiding aan meerdere meetploegen. Standplaats: regio Delft/Rotterdam. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f 4441,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vac.nr. 0-4565/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met post code, inzenden voor 7 maart 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA's-Gravenhage. K> GEODESIA 80 gg

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 35