^Sföpcon construeerde de vernuftige som van een electronische afstandmeter en een theodoliet 2guppy Tracking Fine Richten Geluidssignaal (3 soorten) geeft elke 2 sec. de afstand weer. meettijd 6 sec., meting wordt automatisch bewaakt en her haald. rode en groene LED's geven de plaats van de bundel aan t.o.v, het prisma. wanneer bundel ontvangen wordt. meting niet mogelijk is. aflezing in het display verschijnt. Gemeenschappelijke telescoop voor afstandsmeter en theodoliet. Bereik met één prisma tot 700m en met drie prisma's tot 10OOm. Instelbare refractie en prismaconstante, met automatische weergave in het display. Automatische controle van de batterij spanning; bij onvoldoende spanning weergave in het display. Aansluiting mogelijk op auto-accu. Geen foutieve weergave bij onderbreking lichtstraal door passanten. Automatische opsporing en weergave van de aard van storingen m.b.v. codes in display. Horizontale en verticale rand af te lezen meteen nauwkeurigheid van 10" en te schatten op 2,5". Automatische hoogte index. Uitneembaar uit het stelschroevenblok en uitwisselbaar met bestaande systemen. Optisch lood met rechtbeeld, instelbaarvan 50cm totoneindig. Distributiecentrum voor Europa en importeur voor Nederland. Topcon Europe B.V., Groothandelsgebouw A1Postbus 29039. Stationsplein 45, 3001 GA Rotterdam. Telefoon 010 - 127279/118520. Alleenvertegenwoordiging voor Nederland: Geo Instrument B.V., Spinfondsweg 21Vaassen. Tel. 05788 - 4222. g4 GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 44