mrtim HailfïMJ de rijksoverheid vraagt landmeetkunde leidingenregistratie ingenieurs- en adviesbureau adjunct-secretaris (mni./vri.) A Hoofdkantoor: Dordrecht - tel. 078 - 14 70 53 Bijkantoren: Utrecht, Den Haag, Dordrecht voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen t.b.v. de Rijkscommissie voor Geodesie De Rijkscommissie voor Geodesie heeft als voornaamste taken: bevorderen van de coördinatie tussen rijksdiensten en wetenschappelijke instituten op geodetisch gebied; stimuleren van door instituten en diensten uit te voeren projecten op wetenschappelijk en praktisch gebied die de Commissie noodzakelijk acht; onderhouden van contacten met overeenkomstige instellingen in het buitenland; uitgeven van wetenschappelijke publikaties op geodetisch gebied. Functie-informatie: praktisch leiden van het secretariaat en bijhouden van het archief; behandelen van alle correspondentie en concipiëren van antwoorden op brieven waarvan vele als gevolg van internationale contacten in het Frans, Duits en Engels zijn gesteld; in overleg met de secretaris de vergaderingen van de Commissie administratief en organisatorisch voorbereiden; notuleren van vergaderingen waarvoor een goed inzicht in de huidige geodetische problematiek noodzakelijk is; administratief uitvoering geven aan de in de vergadering genomen besluiten (correspondentie, publikatie, financiële zaken); voorbereiden van de jaarlijkse begroting van de Commissie en voeren van een comptabele administratie; coördineren van de samenstelling van de jaarverslagen en van de door de Commissie op internationale bijeenkomsten in te dienen rapporten; verzorgen van de in het Engels gestelde publikaties van de Commissie wat inhoud, taal en vormgeving betreft en zonodig assisteren van de auteurs bij de vertaling in het Engels; coördineren van de Nederlandse bijdragen aan de International Geodetic Bibliography. Vereist: voltooide universitaire opleiding in de natuurwetenschappelijke richting of een combinatie van (HBO-)opleiding en ervaring die aansluit op het omschreven werkgebied; goede beheersing van de Nederlandse taal; passieve en actieve kennis van de Engelse en Duitse taal; passieve kennis van de Franse taal en zo mogelijk van de Spaanse taal; organisatorische en administratieve ervaring. Ervaring op landmeetkundig gebied strekt tot aanbeveling. Leeftijd: b.v.k. 40-50 jaar. Standplaats: Delft. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f4529,- per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden vóór 5 april 1980. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-4867/0998 (in linker bovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 26