ld)) de rijksoverheid vraagt medewerkers (mnl./vrl.) wetenschappelijk medewerker vac.nr. 0-5556/ chef vac.nr. 0-5607/ voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening t.b.v. de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers t.b.v. de Directie Onderzoek en Automatisering, Afdeling Onderzoek Functie-informatie: volgen van ontwikkelingen op het gebied van de geodesie, fotogrammetrie, kartografie en vastgoedsystemen; verrichten van onderzoek inzake de technische werkzaamheden van de dienst; leveren van een wetenschappelijke bijdrage aan de totstandkoming van nieuwe systemen, methoden en technieken; geven van voorlichting inzake ontwikkelingen en ondersteunen van de daarmee gepaard gaande veranderingsprocessen. Vereist: diploma geodetisch ingenieur, belangstelling voor en b.v.k. ervaring met interactief grafische computersystemen. B.v.k. een aantal jaren praktijkervaring in onderzoekswerk. Kadastrale kennis en ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van ervaring max. f6141,— per maand. t.b.v. de Directie Landmeetkundige Zaken en Landinrichting, Bureau Fotogrammetrie, Sectie Fotogrammetrische Instrumenten Functie-informatie: leiding geven aan de sectie en zorg dragen voor een kwantitatieve en kwalitatieve produktiebewaking. Vereist: voltooide P-5 cursus van het ITC; kennis van en ervaring in landmeet kundige technieken. Salaris: max. f 3537,— per maand. Voor beide functies geldt: standplaats Apeldoorn. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vac.nr. (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 6 mei 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. NGT GEODESIA 80 159

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 29