Gemeente landmeetkundig tekenaar hoofd van de afdeling landmeten en kartografie N.V. Nederlandse Gasunie landmeetkundig tekenaar In de gemeente Vlaardingen is de funk tie vakant van een stad met 80.000 inwoners en een oppervlakte van 2.600 ha De afdeling landmeten en kartografie één van de dertien afdelingen van het bedrijf gemeentewerken is in hoofdzaak belast met het verzorgen van de kaartvoor- ziening, het opzetten van matenplannen en de maatvoering van uit te voeren werken. De formatie van de afdeling kent een tekenkamer met reproductiefaciliteiten en een tweetal meetploegen en telt in totaal 10 medewerkers. Het aan te stellen hoofd zal belast worden met de leiding van de afdeling; richting moeten geven aan de hedendaagse eisen en ontwikkelingen met betrekking tot landmeten en kartografie; verantwoordelijk zijn voor het overleg met de andere afdelingen. De funktie ressorteert rechtstreeks onder de direktie, welke ten deze vertegenwoordigd wordt door één der leden, t.w. het hoofd van de bouwkundige afdelingen. De funktie-eisen zijn: Opleiding minimaal HTS (landmeetkunde), een ruime ervaring in moderne meet- en rekenmethoden, alsook in de meest recente teken- en reproduktietechnieken. Vanzelfsprekend worden aan de leidinggevende capacitei ten, aan de contactuele en redactionele vaardigheden, alsmede aan het organisatievermogen hoge eisen gesteld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Het personeel van de afdeling zal bij de sollicitatieprocedure worden betrokken. Het salaris kan maximaal f 5.314,— per maand bedragen. Geïnteresseerden, die het op prijs stellen vooraf nader te worden geïnformeerd, kunnen kontakt opnemen met het hoofd van de bouwkundige afdelingen (010-340044, toestel 120). Sollicitaties worden binnen 14 dagen na verschijning van dit blad ingewacht en dienen verzonden te worden aan de centrale personeelsdienst, postbus 1002, 3130 EB Vlaar dingen onder vermelding van het sollicitatienummer '80-1/7. N.V. Nederlandse Gasunie koopt, verkoopt en transporteert aardgas in Nederland. Op het districtskantoor te Rijswijk is o.a. ondergebracht de districtstekenkamer. Hier wordt ten behoeve van diverse Gasunie-activiteiten gespecialiseerd tekenwerk verricht. Op deze afdeling is een vacature ontstaan voor Functie-inhoud: Het verwerken van de binnengekomen meetgegevens op kaarten en tekeningen van de samenstellende delen van het gastransportsysteem; het vervaardigen van nieuwe c.q. instandhouden van de basistekening; het uitwerken van gegevens van verplaatsingsmetingen in grafieken en het vervaardigen van de daarbij behorende situatietekeningen. Rekenwerk ten behoeve van het vaststellen van leidingen in het stelsel van het Rijksdriehoeksnet (R.D.). Verwerking van ontvangen kadastrale gegevens. Functie-eisen: M.T.S.-landmeetkunde, N.L.F. of PB.N.A.-landmeetkunde. Ervaring in gelijkwaardige functie strekt tot aanbeveling. Als u belangstelling heeft voor deze functie, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelsvoorziening onder nr. 1051/G, Postbus 19. 9700 MA Groningen. Inkoop, transport en verkoop van aardgas. 160 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 30