mi de rijksoverheid IO vraagt landmeetkundige landmeter hoger landmeetkundige STADSERF 1 TELEFOON 01650 89911 (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. de Rijkswaterstaat, Meetkundige Dienst. Functie-informatie: verrichten van onderzoek op het gebied van veranderende of nieuwe meet methodieken in de buitendienst; zich verdiepen in overleg met andere afdelingen in numerieke verwerkings- en tekenaspecten, o.a. bij de ontwikkeling en toepassing van programmatuur voor de verwerking van veldregistraties; geven van schriftelijke en mondelinge instructie aan medewerkers van de buitendienst (ca. 80 meet- ploegen, verdeeld over 10 rayons); leggen en onderhouden van contacten met regionale en specialistische directies van Rijkswaterstaat o.a. bij projectgericht onderzoek. Vereist: diploma HTS landmeetkunde of een hier mee vergelijkbare opleiding; ervaring in het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden; didactische ervaring. Standplaats: Delft. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 4062, per maand. Sollicitaties inzenden voor 14 juni 1980. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-6102/0998 (in linker bovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. gemeente roosendaal en nispen Bij de afdeling landmeten van de dienst van gemeente werken kan worden geplaatst een die hoofdzakelijk zal worden belast met alle voorkomende landmeetkundige werkzaam heden in de buitendienst. De gedachten gaan uit naar een jonge HTS-er landmeet kunde (of gelijkwaardige opleiding). Salariëring geschiedt in de rang van technisch ambtenaar (max. f 3105, per maand). Sollicitaties worden onder vermelding van vakaturenummer 04-71 binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij het hoofd van de afdeling personeelszaken en organisatie van de secretarie, Stadserf 1, 4701 NK Roosendaal. Nadere funktie-informatie kan worden verkregen bij de heer J. van Wijk, hoofd van genoemde afdeling (tel. 01650-89570). NGT GEODESIA 80 203

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 33