Gemeente Tilburg Tauw/lnfra Consult landmeetkundige technisch-administratief medewerker Onze raadgevende ingenieursbureaus geven adviezen in binnen- en buitenland bij de voor bereiding en uitvoering van werken op het gebied van de weg- en waterbouwkunde, civiele aspekten van de stedebouwkunde, milieuhygiëne en zuiveringstechniek, mechanische techniek, constructie en cultuurtechniek. Voor de landmeetkundige afdeling worden kandidaten opgeroepen voor de funktie van De taakomschrijving luidt: het zelfstandig uitvoeren van alle voorkomende land meetkundige werkzaamheden; het begeleiden en coördineren van werkzaamheden van de binnen- en buitendienst; het opstellen van begrotingen en het uitbrengen van offertes. Kandidaten moeten o.a. voldoen aan de volgende eisen: opleiding HTS-landmeetkunde of gelijkwaardig; enige jaren ervaring in landmeetkundig werk; bereid zijn in voorkomende gevallen werkzaamheden in het buitenland te verrichten. Aangeboden wordt een zelfstan dige funktie gericht op verdere uit breiding van het topografische werk binnen de bureaus. Naast een goede salarisregeling bieden wij o.m.: 8% vakantietoeslag; 81/3% eindejaarsuitkering; winstdelingsregeling; verhuiskostenregeling; vergoedingsregeling woon-/ werkverkeer. Nadere inlichtingen over de funktie kunnen worden ingewonnen bij ing. S. van der Valk (privé 05457-2497). Belangstellenden wordt verzocht zich schriftelijk, met volledig curriculum vitae, te wenden tot het hoofd afdeling personeelszaken. Technisch Adviesbureau van de Unie van Waterschappen B.V., Teugseweg 58026, Deventer, Postbus 479, 7400 AL Deventer Tel 05700-20711. Bij de afdeling Grondzaken en Landmeten van het bedrijf der Publieke Werken kan wegens uitbreiding worden geplaatst een De nieuwe functionaris zal worden geplaatst in een team bestaande uit drie medewer kers dat is belast met het on derzoek naar de economi sche uitvoerbaarheid van be stemmingsplannen, het op stellen van grondexploitatie berekeningen en de subsidie-aanvragen op het gebied van grondkosten. De taken van de aan te trek ken functionaris zullen hierbij zijn: - oppervlaktebepaling aan de hand van tekeningen en hoeveelheidsberekeningen; - eenvoudige tekenwerk zaamheden; - berekeningen t.b.v. de be paling van de grondkosten en grondopbrengsten; - verzamelen van kadastrale gegevens; - archiefwerkzaamheden. Vereisten: - een opleiding op M.T.S.- niveau, bij voorkeur in de rich ting Landmeetkunde of Weg en Waterbouw; - leeftijd tot ca. 25 jaar. Salaris, afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring 2337,bruto per maand. 8% Vakantietoelage. IZA-ziektekostenverzekering. Sollicitaties, met vermelding van PW28, binnen 10 dagen te zenden aan de directeur van de Dienst Personeelsza ken en Organisatie, Stad huisplein 130, 5038 TC Til burg. NGT GEODESIA 205

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 35