zoetermeer landmeter (m/v) landmeetkundig assistent (m/v) tekenaar (m/v) ingenieurs-en architektenburo mabeg-van hasselt b.v. landmeetkundig tekenaar enkele tekenaars en kalkeurs De dienst gemeentebedrijven vraagt in verband met uitbreiding van de werkzaam heden bij de afdeling landmeten een (B 07.107.01) die in hoofdzaak zal worden belast met detailmeten en uitzetten. Vereist: - MULO/HAVO met NLF landmeet- technicus of gelijkwaardig - ervaring met genoemde werkzaamheden Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring tot max. f3.105,- bruto per maand. (B 07.108.01) die zelfstandig de landmeter bij het meten en uitzetten zal assisteren. Vereist: - LTS/MAVO met NLF meetassistent of gelijkwaardig - ervaring met soortgelijke werkzaamheden - rijbewijs BH Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing max. f2.199,- bruto per maand, met een diensttijduitloop tot max. f 2.407,- bruto per maand. (B 07.201.06) die zal worden belast met het karteren van stadskaarten, graveren en calqueren van kaarten; het tekenen van leidingentracees en aan- en verkooptekeningen; het maken van grootte-berekeningen. Vereist: MTS landmeetkunde, tekenaar NLF of gelijkwaardig. Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva ring, maximaal f2.818,- bruto per maand met een uitloop tot f3.105,- bruto per maand. Sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenummer en naam van dit blad, binnen 14 dagen na het verschijnen ervan zenden aan burgemeester en wethouders van Zoetermeer. 030-88 71 71. gemeente zoetermeer dorpsstraat 10 2712 AK zoetermeer telefoon (079) 169966 000 raadgevende ingenieurs en architekten vasco da gamalaan 29 3526 er utrecht ons buro geeft adviezen ter voorbereiding van een groot aantal gevarieerde projekten op het ge bied van de weg- en waterbouwkunde, architektuur, milieuhygiëne, zuiveringstechnieken en konstrukties in binnen- en buitenland, het aantal medewerkers bedraagt ongeveer 200. in verband met de uitbreiding van het aantal opdrachten zoeken wij voor de afdeling leiding registratie op korte termijn een voor landmeetkundig tekenwerk, het vervaardigen van basiskaarten t.b.v. leidingregistratie, het verwerken van opmetingen op deze kaarten. vereisten: middelbare opleiding landmeetkunde of daarvoor studerend, goede tekenvaardigheid. voor het kalkeren van bestaande kaarten en het uitwerken van tekeningen. vereisten: lts-nivo of gelijkwaardig bij voorkeur met enige tekenervaring, ook mts-ers kunnen voor deze funktie in aanmerking komen. salariëring overeenkomstig leeftijd en kennis, vergoeding van reiskosten, alsmede tegemoet koming in studiekosten, opname in pensioen fonds mogelijk. sollicitaties vergezeld van uitvoerige gegevens, referenties enz. te richten aan het buro, vasco da gamalaan 29 - 3526 er utrecht, t.a.v. ir. n. karsemeijer. telefonische inlichtingen via nummer: NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 18