Gemeente landmeetkundige landmeetkundig medewerker gemeente arnhem Op deze afdeling, deel uitmakend van de civieltechnische hoofdafdeling, zijn totaal 16 personeelsleden werkzaam. TaakHet verrichten van landmeetkundige werkzaamheden, in de binnen- en buiten dienst, waarbij de nadruk zal liggen op de werkzaamheden buiten. Vereist: Diploma HTS-landmeetkunde. Zij die enige ervaring hebben, ook in kadastrale werkzaamheden, genieten de voorkeur. Salaris: Voor deze functie wordt een salaris geboden van maximaal f 3.105,bruto per maand. Voor een ervaren kracht kan dit maximaal f3.609,bruto per maand gaan bedragen. Hebt u belangstelling voor deze functie, zendt u dan binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad een sollicitatiebrief met ver melding van het vacature nummer aan de directeur van de Centrale dienst personeelszaken, Broerenstraat 39, 6811 EB Arnhem. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door de heer ing. J. W. Warnshuis, plaatsvervangend chef landmeetkundige afdeling, tel. 085-4571 11, toestel 2445. Bij de afdeling landmeten en kartografie van het bedrijf gemeentewerken is plaats voor een Funktie-informatie: De betrokken funktionaris zal worden belast met: landmeetkundig teken- en rekenwerk ten behoeve van het vervaardigen en bijhouden van een grootschalig kaartenbestand. kartografisch werk aan het vervaardigen en bijhouden van kleinschalige kaarten, landmeetkundig teken- en rekenwerk aan de voorbereiding van stedebouwkundige projecten en grondzaken. Gevraagd: Voor deze funktie vragen wij een gerichte vakopleiding op MBO-niveau. Geboden: Het salaris bij aanstelling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De bij de overheid gebruikelijke rechts positieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties kunnen worden gezonden aan de centrale personeelsdienst, postbus 1002, 3130 EB Vlaardingen, onder vermelding van het sollicitatienummer '80-1/6. de dienst gemeentewerken vraagt voor de landmeetkundige afdeling. (vacaturenummer 162/65) (M/V) NGT GEODESIA 80 237

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 19