|0"e rijksoverheid vraagt directeur (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. t.b.v. de Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers in de provincie Zuid Holland. De Dienst van het Kadaster en de Openbare Registers heeft als taak: houden van openbare registers inzake rechtstoestand van onroerende goederen; vervaardigen en bijhouden van kaarten, registers; verstrekken van gegevens; meewerken aan de totstandkoming van ruilverkavelingen en landmeetkundige projecten. De Dienst bestaat uit een hoofddirectie te Apeldoorn en 11 directies in de provincies. Functie-informatie: leiding geven aan de directie; leiden van stafbe sprekingen; vaststellen van prioriteiten en planning; onderhouden van contacten met het provinciaal bestuur, gemeentebesturen, overheids diensten, notariaat en de hoofddirectie van de dienst m.b.t. bovenge noemde werkzaamheden; uitvoeren van publieke werken en rechtsver keer van vastgoed; hij/zij is secretaris van de provinciale kaarterings- commissie en adviserend lid van de Reconstructiecommissie Midden Delfland. Vereist: voltooide universitaire opleiding; leidinggevende ervaring. Kadastrale en/of landmeetkundige ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Rotterdam. Salaris, afhankelijk van ervaring max. f 7942,- per maand. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vac.nr. 0-6816/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 19 juli 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. 282 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 28