Gemeente Rotterdam landmeetkundig tekenaar Gemeentewerken: (m/v) Bij de dienst Gemeentewerken zijn ongeveer 2900 medewer kers werkzaam, verspreid over drie technische sectoren en een aantal stafafdelingen. De technische sectoren zijn opgesplitst in de sector Ingenieurs- en Architectenbureau, de sector Be heer en de sector Aannemerij. Rotterdam vraagt voor de afdeling Landmeten van de sector Beheer van deze dienst een Een belangrijk deel van de werkzaamheden zal bestaan uit het vervaardigen van topografische kaarten (schaal 1:500 en 1:1000) hetgeen deels met de hand en deels geautomatiseerd gebeurt. Een ander taakdeel is de zorg voor de leidingenregi stratie. Dit houdt enerzijds in het maken van zogenaamde ver zamelkaarten van kabels en buizen en anderzijds het systemati seren van het gebruik van de kadastrale percelen (grondzaken). Daarnaast neemt hij/zij tekenwerkzaamheden van diverse aard voor zijn/haar rekening. Van hem/haar wordt verwacht dat hij/zij een positieve instelling heeft t.a.v. de moderne ontwik kelingen waarbij de tekenaar gebruik weet te maken van auto matiseringsprocessen en construerend bezig is met behulp van beeldbuizen terwijl de tekenpen automatisch wordt bestuurd. Voor deze functie is een opleiding op MTS-niveau vereist. Hierbij kan worden gedacht aan MTS-landmeten, een oplei ding NLF,PBNA of LOI. Het salaris loopt tot f 2.818,— per maand, afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring. Een uitloop tot f 3.105,— behoort tot de mogelijkheden. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de chef van de afdeling, de heer W.L. Lievaard, telefoon 010 - 894321, of de chef van het stafbureau, de heer ir. C. Zeillemaker, telefoon 010-894331. Vacaturenummer 80.704/22530-007 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voorde len van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeel voorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotterdam. NGT GEODESIA 80 283

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 29