p iffmmmtm WERKVOORBEREIDER M/V MBaÉiÉaaaU landmeetkunde leidingenregistratie Schriftelijke sollicitaties te richten aan de af deling Personeelszaken, sector Technische Dienst, postbus 413, 8901 BE Leeuwarden. De Tekenkamer-leidingenregistratie vraagt voor de groep kaartering een: Functie-informatie. Het accent in deze functie ligt op de voorbereiding en de voortgangsbewaking van landmeetkundige projecten, die worden uitgevoerd door meetgroepen. Daarnaast omvat de functie landmeetkundig rekenwerk. Tot de functie behoort het plaatsvervangen van de chef kaartering bij diens afwezigheid. Functie-eisen. Opleiding op M.T.S.-landmeetkunde-niveau. Bij voorkeur kennis en ervaring van de automatisering van bovenvermelde werkzaamheden. In teamverband kunnen werken. Kennis van de Friese taal strekt tot aanbeveling. Algemeen. Het salaris voor deze nieuwe functie is voorlopig bepaald op maximaal f. 2.818,- bruto per maand. Een verhoging van dit maximum wordt niet uitgesloten. De standplaats is Drachten. De bereidheid Leeuwarden in de toekomst als standplaats te aanvaarden is voorwaarde voor een aanstelling. De keuze van de woonplaats is vrij. ingenieurs- en adviesbureau Het Provinciaal Electriciteits- bedrijf in Friesland (ca. 900 medewerkers, 2500 groot verbruikers en 170.000 klein verbruikers) verzorgt de produktie, het transport, de distributie en de verkoop van electrische energie in Friesland. In de centrales te Leeuwarden en Bergum staat een totaal vermogen opgesteld van ca. 800 MW. Het hoofdkantoor is gevestigd te Leeuwarden. A Hoofdkantoor: Dordrecht - tel. 078 - 14 70 53 Bijkantoren: Utrecht, Den Haag, Dordrecht 284 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 30