de rijksoverheid vraagt middelbaar landmeetkundige im/vi Provinciale Waterstaat in Zeeland hoofd Afdeling Onderzoek (mnl./vrl.) Bij de onderafdeling Landmeten en automatisering van de Provinciale Waterstaat te Middelburg is op korte termijn plaats voor een Taak: Het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden in binnen- en buitendienst, waarbij de nadruk zal liggen op de werkzaamheden buiten. Vereist: landmeetkundige opleiding op MTS-niveau (b.v. MTS-landmeten of landmeetkundige PBNA). enkele jaren ervaring in binnen- en buitendienst. Bekendheid met automatische gegevensverwerking strekt tot aanbeveling. Aanstelling zal plaatsvinden in een der opzichtersrangen; het salaris kan afhankelijk van leeftijd en ervaring bij aanstelling maximaal f 2940,— bruto per maand bedragen (norm 1 juli 1980). Kandidaten dienen voor dienstreizen een eigen auto ter beschikking te stellen. Vergoedingen volgens het provinciaal reisbesluit. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer ing. J. B. Smit, chef van de onderafdeling, telefoon 01180-28953 (toestel 136). Sollicitaties zenden aan de hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Waterstaat in Zeeland, Postbus 165 te 4330 AD Middelburg. Ministerie van Volkshuisvestingen Ruimtelijke Ordening. Hoofddirectie van het Kadaster en de Openbare Registers, Directie Onderzoek en Automatisering, Afdeling Onder zoek. De Afdeling Onderzoek is een van de drie afdelingen die deel uitmaken van de Directie Onderzoek en Automati sering. De Afdeling heeft tot taak het volgen van ontwikkelingen op het vakgebied van de landmeetkunde, foto- grammetrie, kartografie, reprografie en geautomatiseerde vastgoedsystemen. De Afdeling zorgt voor het ontwik kelen van nieuwe processen binnen het hiervoor genoemde vakgebied, alles gericht op het optimaal functioneren van deze processen. Functie-informatie: leiding geven aan de Afdeling; adviseren t.b.v. de beleidsvorming inzake de technische werk zaamheden van de Dienst; deelnemen aan onderzoek- en ontwikkelingsactiviteiten van de Afdeling; deelnemen aan verschillende werkgroepen en commissies. Vereist: diploma TH geodesie. Ervaring in onderzoekwerk en gespecialiseerd op het vakgebied van landmeet kunde, fotogrammetrie, kartografie, reprografie en geautomatiseerde vastgoedsystemen alsmede kadastrale kennis strekt tot aanbeveling. Standplaats: Apeldoorn. Salaris: max. f 6687,- per maand. Bovengenoemd max. salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vac.nr. 0-7984/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 11 oktober 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1Corr. adres. Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. NGT GEODESIA 80 339

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 41