Rotterdam TH-ingenieur geodesie (m/v) Gemeentewerken: De Dienst Gemeentewerken Rotterdam heeft als functie het tot stand brengen, beheren en onderhouden van openbare werken op bouwkundig, civieltechnisch en cultuurtechnisch gebied. Gemeen tewerken bestaat uit drie sectoren: de sector Ingenieurs- en Archi tectenbureau, de sector Beheer en Aannemerij, terwijl er daarnaast een aantal stafafdelingen zijn. In totaal zijn ongeveer 2900 mensen bij deze dienst werkzaam. Rotterdam vraagt voor de afdeling Landmeten en Cartografie van deze dienst een Deze zal als deskundige mede richting gaan geven aan de verdere ontwikkeling van de vastgoedregistratie en in teamverband mee werken aan de uitbouw van het ARTOL-systeem. Dit systeem is erop gericht alle relevante informatie over vastgoed grafisch te pre senteren met behulp van computertechnieken. Gevraagd wordt een TH-ingenieur geodesie, die beschikt over goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Redactionele vaardigheden mogen evenmin ontbreken. De ingenieur moet in staat zijn na een korte inwerkperiode zelfstandig te werken. Een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie wordt daarom noodzakelijk geacht. Het salaris loopt tot f 6.098,- per maand (excl. toeslag van f 26,-), afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling, de heer W.L. Lievaart, telefoon 010 - 894321. Vacaturenummer 80.702/22530-007 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voordelen van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacatu renummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. 340 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 42