Gemeentewerken medewerker (m/») cartografie op HTS-niveau Jh* Gemeente Rotterdam HTS-er (m/v) landmeetkunde De Dienst Gemeentewerken Rotterdam heeft als functie het tot stand brengen, beheren en onderhouden van openbare werken op bouwkundig, civieltechnisch en cultuurtechnisch gebied. Gemeentewerken bestaat uit drie sectoren: de sector Ingenieurs- en Architectenbureau, de sector Beheer en Aannemerij, terwijl er daarnaast een aantal stafafdelingen zijn. In totaal zijn ongeveer 2900 mensen bij deze dienst werkzaam. Rotterdam vraagt voor de onderafdeling Carto grafie van de afdeling Landmeten en Carto grafie van deze dienst een De onderafdeling Cartografie verzorgt ontwerp, produktie en reproduktie van diverse kleinscha lige kaarten, die meestal in meerkleurendruk worden uitgevoerd. Tot deze kaarten behoren ondermeer de basiskaartenseries op de schalen 1 - 5000; 1 - 10.000 en 1 - 20.000, diverse basis- kaarten op kleinere schaal en een groot aantal thematische kaarten en wijkinformatiekaarten. De werkzaamheden omvatten o.a. werkvoorbe reiding voor de basiskaartenproduktie (data, compilatie, manuscript) en het opbouwen, regis treren en bijhouden van het mutatie-archief. Tevens: coördinatie van kaartreproduktiepro- cessen; technische begeleiding en coördinatie op de tekenkamer en in de doka; assistentie bij kaartredactie, planning, ontwerp en invoering automatisering. Gevraagd wordt een medewerker met een oplei ding in de Cartografie op HTS-niveau (b.v. ITC-03) en enige ervaring in de praktische car tografie (constructie en reproduktie). Vereist zijn voorts goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Leeftijd tót ca. 35 jaar. Het salaris loopt tot f 3.512,- per maand (excl. toeslag van f 26,—), afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling, de heer W.L. Lievaart, te lefoon 010 - 894321, of de chef van de onderaf deling Cartografie, de heer J. Meijer, telefoon 010 - 894411. Vacaturenummer 80.700/22530-007 voor het stafbureau Bedrijfsvoering en Ontwik keling van de afdeling Landmeten en Carto grafie van deze dienst een Tot de taken behoren het verrichten van studie over en het ontwikkelen van registratieve (deel) systemen betreffende vastgoed en het schrijven van rapporten en notities hierover. Voorts het verzorgen van secretariaatswerkzaamheden voor (werk)groepen en het zonodig introduceren van nieuwe werkwijzen ten gevolge van de invoe ring van geautomatiseerde registratieve syste men. Gevraagd wordt een HTS-ingenieur landmeet kunde die beschikt over goede organisatorische en contactuele eigenschappen. Redactionele vaardigheden zijn belangrijk; ervaring in een vergelijkbare functie is noodzakelijk. Het salaris loopt tot f 4.497,— per maand (excl. toeslag van f 26,—) en is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling, de heer W.L. Lievaart, te lefoon 010 - 894321, of door de chef van het stafbureau, de heer ir. C. Zeillemaker, telefoon 010-894331. Vacaturenummer 80.701/22530-007 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voordelen van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeel- voorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotter dam. 342 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 44