landmeetkundig tekenaar(m/v) landmeetkundig tekenaar (m/v) gemeente gouda dienst openbare werken Bij de afdeling landmeten van deze dienst wordt gevraagd een Taak: Het vervaardigen en bijwerken van grootschalige kaarten. Het uitvoeren van landmeetkundige berekeningen. Het vervaardigen van grondtransaktietekeningen Het verrichten van overige teken kamer- en archiefwerkzaamheden (w.o.het kadastraal gemeentearchief). Eisen: M.T.S.-landmeten of gelijkwaardige opleiding, zoals C.T.O.-opleiding, landmeetkundig tekenaar N.L.F. of P.B.N.A. Ervaring in genoemde werkzaam heden strekt tot aanbeveling. Bezoldiging: Afhankelijk van bekwaamheden en ervaring tot max. f 2.530,- bruto per maand excl. f 26,- toeslag. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Bij de gemeente Gouda staan alle functies open voor mannen èn vrouwen. Ieder die aan de gestelde eisen voldoet, wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Geïnteresseerden worden uitgenodigd een zo volledig mogelijke sollicitatie in te zenden bij de directeur van de dienst openbare werken, postbus 148, 2800 AC Gouda, onder vermelding van "sollicitatie" op de envelop. GEMEENTE NIEUWEGEIN Bij de afdeling civiel- en cultuurtechnische zaken (bureau landmeten) van de dienst ge meentewerken bestaat op korte termijn de mogelijkheid tot plaatsing van een van wie wordt verwacht dat hij/zij in staat is zelfstandig gevarieerde kartografische reken- en tekenwerkzaamheden te verrichten. gevraagd: een technisch vooropleiding op m.b.o. ni veau, aangevuld met een vakgerichte stu die zoals bijv. landmeetkundig tekenaar N.L.F.of tekenaar C.T.O. praktische ervaring met landmeetkundige tekenwerkzaamheden. salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring tot maximaal f 2.800,- bruto per maand, excl. f 26,- ingevolge de z.g. loon- toeslag. Nadere inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de chef van het bureau landmeten, de heer W. van Dijk, tel. 03402-32944. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan het college van burge meester en wethouders, postbus 1, 3430 AA Nieuwegein, onder vermelding van vakaturenummer 298 op de enveloppe. 6229la-26-9-1980 394 5008.0.009 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 36