landmeetkundig medewerker(-ster) GEMEENTE TUBBERGEN tekenaar/landmeetkundige De nieuwe medewerker/ster zal worden belast met tekenwerk, voornamelijk gericht op de stadskartering (kaarten 1 500 en 1 1000) en de verzameling via derden en andere afdelingen en vastlegging van gegevens t.b.v. een mutatieregistratie. Daarbij zal, na een inwerkperiode, uitvoering gegeven worden aan situatiemetingen en naverkenningen. Op langere termijn is een uitbreiding van de taak in de sfeer van de buitendienst, t.b.v. de leidingenregistra tie, niet uitgesloten (opsporen, inmeten en uitzetten vantracé'se.d.). Gedacht wordt aan een medewerker/ster met een middelbare technische opleiding in de landmeet kunde of aanverwante richting en ruime tekenerva ring. Interesse in en gevoel voor buitendienstwerk zaamheden zijn daarnaast vereist om de functie ook in de toekomst goed te kunnen verrichten. Het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring voorshands maximaal f2.800,— bruto per maand be dragen (exclusief f 26,— i.v.m. loonmaatregel). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan burgemeester en wethouders van Oss, Raadhuislaan 2, 5341 GM Oss. Bij de dienst Gemeentewerken afdeling R.O./landmeetkunde kan worden geplaatst een De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit alle in de buitendienst te ver richten landmeetkundige werkzaamheden. Daarnaast in de binnendienst het ver richten van reken- en tekenwerk. Eisen: Leiding kunnen geven aan de meetploeg. Een landmeetkundige opleiding op MTS-niveau of gelijkwaardig. Goede uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring in boven genoemde werkzaamheden. Salariëring: Aanstelling vindt afhankelijk van leeftijd en ervaring plaats in de rang van opzichter C. Het salaris varieert van f 1.864,— tot f 2.556,— bruto per maand met een uitloopmogelijkheid tot f 2.692, exclusief 8% vakantietoelage. Tot 21 jaar vindt jeugdaftrek plaats. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de gemeente. Inlichtingen worden verstrekt door de heer R. T. Rustwijk, telefoon 05493-2161, tst. 159. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Tubbergen, Raadhuisplein 1,7651 CVTubbergen. Bij de Dienst Publieke Werken wordt in verband met uitbreiding van de werkzaamheden bij de afdeling Landmeten gevraagd een (m/v) De afdeling welke momenteel 9 medewerkers om vat geeft uitvoering aan de opname en vastlegging (gedeeltelijk geautomatiseerd) van landmeetkundige gegevens m.b.t. stadskartering, stadsplattegronden en leidingenregistratie en ten behoeve van de stads ontwikkeling en -vernieuwing. Daarnaast worden de maatvoering en uitzetting van nieuwe werken ver zorgd en worden er diverse technische administraties bijgehouden. 396 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 38