KEYNËS INRARKBY IANDMEETKUNDIG [TEKENAARS 2d1 dosbouw HTS-er m/v Landmeetkunde/Electronica Keynes Inpark is een gerenommeerd landmeet kundig- teken- en adviesburo. Als zelfstandige eenheid bestaat zij reeds meer dan 10 jaar binnen de Matthew Hall Keynes - groep:' onderdeel van de Matthew Hall groep. Wij zoeken voor onze vestiging te Schiedam Het buro is gespecialiseerd op het gebied van landmeetkunde, kaartvervaardiging en leiding en kabelregistratie. Daarnaast is zij werkzaam in de civiele techniek, de stedebouw, de bouwkunde en de tuinarchitectuur. De meer dan 120 medewerkers op het hoofdkan toor te Amsterdam en de bijkantoren te Schiedam en Arnhem werken aan projekten van overheid, nutsbedrijven, industriële bedrijven, aannemers en particulieren. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Keynes Inpark b.v., - opleiding C.TO. of H.L.F - ervaring met kadastrale zaken. Wij bieden u een passend salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden: - 8% vakantietoeslag - 13e maand - reiskostenvergoeding. 1097 BA Amsterdam. of mondeling: 020 - 932951 tst. 12 010 - 2601 40 tst. 198. De Oosterschelde Stormvloedkering Bouwkombinatie v.o.f. Havenplateau, Burghsluis Telefoon 01115-4000* Telex: 55465 Dosbouw is een combinatie van Nederlandse aan nemingsmaatschappijen die in opdracht van Rijkswater staat de stormvloedkering in de Oosterschelde bouwt. Ter versterking van onze meetdienst vragen wij met spoed een De functionaris zal belast worden met het ontwerp van syste men ten behoeve van automatisering van meetprocessen. De meetapparatuur zal worden gebruikt voor verschillende werkschepen, benodigd bij de bouw van de stormvloedkering. Voor deze functie van systeemontwerper vragen wij een op leiding HTS E of L en enige ervaring met programmering (Basic en Fortran). Indien u belangstelling hebt voor deze functie, nodigen wij u uit, bij voorkeur schriftelijk te solliciteren bij Dosbouw, Postbus 5003, 4328 ZV Burgh-Haamstede. Tel. 01115-4000, tst. 146. Ballast-Nedam Groep NV Koninklijke Bos Kalis Westminster Group NV Baggermaatschappij Breejenbout BV Hollandsche Beton Groep NV Van Oord-Utrecht NV - A.C.Z. BV Koninklijke Volker Stevin NV NGT GEODESIA l 397

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 39