NHCS laat de computer rekenen èn tekenen. De computer kon al rekenen. Nu ook tekenen. Enkhuizen in vogelvlucht. Nederland Haarlem Computersystemen heeft z'n ervaring op het gebied van hard- en software uitgebouwd en biedt een kompleet interaktief gra fisch computersysteem aan. Met de introduktie van het software-pakket Nemigraph is een belangrijke bijdrage geleverd tot een kosten bewuste invoering van Computer Aided Design (CAD) in diverse technische sektoren. Het Systeem Naast de centrale processor b.v. de Digital PDP 11/34 en de Nemigraph software spelen invoer- apparatuur als beeldscherm, beeldscherm/toetsen bord, lightpen, digitizer en tablet/lightpen en uitvoerapparatuur als vertikale plotter, flatbedplotter, beeldscherm en printers een rol bij de invoer c.q. weergave van de tekening. De tekeningen worden in digitale vorm op geslagen in magneetbandstations of schijven- eenheden. Op band of schijf opgeslagen tekeningen kunnen eindeloos worden gedupliceerd of gewijzigd. Alle werkzaamheden, zoals ingeven van de tekening, wijzigen, tekenen, detailtekenen, perspek- tief tekenen etc. kunnen via de verschillende stations gelijktijdig worden verricht zodat geen wachttijd ont staat. Het tekenen van een A-2 tekening is vaak een kwestie van een paar minuten. Turnkey oplossingen. Het bizondere van NHCS: wij komen met turnkey oplossingen. De hele systeemverantwoorde lijkheid is voor ons. Voor de hardware, voor de soft ware. Wij leveren een in en bij elkaar passend geheel. Geoptimaliseerde hard- en software, zou je kunnen zeggen. Verschillende levertijden? Niets daarvan. Wij leveren het totaal op tijd. Ook dat is dus geoptimali seerd. En gegarandeerd. Wij bieden het hele systeem aan. Geïnstalleerd en wel. Opgestart en wel. Onze verantwoordelijkheid gaat verder. Storingen worden daarom centraal verwerkt. On-the-job-training zit ook in ons pakket. Een software service: u krijgt informatie over de nieuwste ontwikkelingen. Zodat u met alles up-to- date blijft. Supplies en accessoires worden ook door ons verzorgd. Kortom, als wij zeggen met 'n turnkey oplossing te komen dan kunt u 't rustig aan ons over laten. Ill Nederland Haarlem Computer Systemen Kenaupark 33 - 2011 MR Haarlem Tel.: 023 - 32 49 51 NGT GEODESIA 80 403

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 45