landmeetkundige A Roads Nigeria Ltd Koninklijke Volker Stevin Koninklijke Volker Stevin nv omvat diverse aannemings bedrijven werkzaam op het gebied van bagger- en grond werken, beton- en waterbouw, leidingwerken, utiliteits- en woningbouw, wegen- en asfaltwerken, zowel in Nederland als daarbuiten. De buitenlandse activiteiten van de divisie Wegen en Asfalt zijn mede ondergebracht bij Roads Nigeria Ltd. Voor uitzending naar NIGERIË wordt gevraagd: In Nigerië worden werken uitgevoerd op het gebied van aanleg en onderhoud van wegen en vliegvelden. Voor het ontwerpen en opmeten van wegen en bruggen pro jecten zoeken wij een landmeetkundige die tevens zal worden belast met de voortgangscontrole tijdens de uitvoering en het contact houden met opdrachtgevers. Wij bieden u een uitstekend salaris en pakket arbeidsvoor waarden, zoals b.v.: - huisvesting (en reiskosten) komen voor rekening van het bedrijf - de mogelijkheid om op een later tijdstip met het gezin uit gezonden te worden - uitstekende sociale verzekeringen en verlofregeling. Geïnteresseerden dienen te beschikken over: - diploma H.T.S. Landmeten of gelijkwaardige opleiding - ruime praktijkervaring met wegenbouw - kennis van de Engelse taal - min. leeftijd van 30 jaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeel Organisatie, Volker Stevin Roads bv, Beneluxlaan 9, Post bus 8310, 3503 RH Utrecht. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer E. J. A. Maas, onder nummer 030-934341.

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 26