landmeetkundig medewerk(st)er GEMEENTE HEERHUGOWAARD In verband met de benoeming van de huidige funktionaris elders worden bij de dienst Openbare Werken sollicitanten opgeroepen voor de funktie van Algemene informatie: De afdeling Civiele Techniek bestaat uit de onderafdelingen: uitvoering en beheer, voorbereiding en exploitatie, alsmede landmeten. De onderafdeling Landmeten heeft een personeelsbezetting van 6 medewerkers. Funktie-informatie: de aan te stellen funktionaris zal hoofdzakelijk worden belast met de landmeet kundige buitenwerkzaamheden; hij zal de landmeetkundige assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden in het veld; in veel gevallen zal hij met een zekere mate van zelfstandigheid meetwerkzaam- heden uitvoeren, zoals het verrichten van waterpassingen, opname- en uitzet- werkzaamheden. Funktie-eisen: opleiding op MTS-niveau, richting Landmeetkunde of gelijkwaardig (bijvoor beeld Landmeetkundige PBNA); tekenervaring strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd kan een salaris worden geboden van maximaal f 2.800,— bruto per maand, exclusief een bruto toeslag van f 26,— per maand. Uitloopmogelijkheid tot f 3.084,- bruto per maand, exclusief genoemde toeslag. Overige voorwaarden de bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing; bij de selektie zullen medewerkers van de onderafdeling worden betrokken. Nadere informatie over de funktie kan worden ingewonnen bij de chef van de onder afdeling, de heer J. R. Gerlagh, tel. 02207-12344, toestel 26. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders, te zenden aan de afdeling personeelszaken, postbus 390, 1700 AJ Fleerhugowaard, onder vermelding op uw sollicitatiebrief en de envelop van het vakaturenummer 60.51 op de afdeling Civiele Techniek onderafdeling Landmeten. Salaris: 474 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 20