de rijksoverheid vraagt hoofd (mnl./vrl.) ingenieursbureau 'oranjewoud'bv f otog ra mmetrisch operateur sectie kaartvervaardiging Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, Directie Waterhuis houding en Waterbeweging, Onder afdeling Waterstaatcartografie. Functie-informatie: leiding geven aan alle (deels geautomatiseerde) cartogra fische werkzaamheden t.b.v. onder andere de Waterstaatskaart van Nederland; verder ontwikkelen van de automatisering m.b.t. de thematische kaartvervaardiging. Vereist: HTS weg- en waterbouwkunde of landmeetkunde; leidinggevende ervaring; ervaring in de automatisering en de cartografie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f 4033,- per maand. Bovengenoemd max. salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f 26,- per maand. Schriftelijke sollicitaties onder ver melding van vac.nr. 0-9156/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzen den voor 27 december 1980 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het Ministerie toegezonden. Functie-informatie: Functie-eisen: Heerenveen of Oosterhout (NB). is een bureau met een breed scala van activi teiten op het gebied van wonen, werken, transport, recreatie en milieu. Bij het bureau werken ongeveer 400 medewerkers. Voor onze afdeling Geodesie zoeken wij op korte termijn een De gevraagde functionaris zal worden ingezet bij de vervaardiging van grootschalige kaarteringen en de uitvoering van triangulatie metingen. Cursus P8 of P5 - I.T.C. De standplaats voor deze functie is Informatie over deze functie is te verkrijgen bij ir. A. Urban, telefonisch bereikbaar onder nummer 05130-24805 of ir. P.J.M. van Leysen, telefonisch bereikbaar onder nummer 01620-55953. Schriftelijke sollicitaties dienen, voorzien van een pasfoto, te worden gericht aan: Ingenieursbureau 'Oranjewoud' bv Postbus 24 8440 AA Heerenveen t.a.v. secretaresse personeelszaken. 476 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 22