dronten landmeetkundig tekenaar m/v |M«pn landmeetkunde leidingenregistratie ingenieurs- en adviesbureau Dronten is een aantrekkelijke gemeente met een jonge bevolking. De gemiddelde leeftijd is 26 jaar. De gemeente moet in de komende jaren groeien van nu ruim 20.000 inwoners naar 35.000 inwoners. Met de eerste fase van het uitbreidingsplan „Dronten-zuid", met in totaal 3.200 woningen, is een aanvang gemaakt. Ook is begonnen met de bouw van een nieuw gemeentehuis in het recent uitgebreide centrum te Dronten. Wegens uitbreiding der werkzaamheden op de afdeling Stedebouw en Landmeten kan worden geplaatst een: Taak: de te benoemen functionaris zal worden belast met vernieuwen, bijwerken en uitbreiden van het kaartenbestand; vervaardigen van ondergronden ten behoeve van bestemmingsplannen, tekenen van grondtransacties; berekeningen ten behoeve van de kaartering en groottebepaling; verstrekken van kadastrale gegevens; zo nodig assisteren bij landmeetkundige werkzaamheden in de buitendienst. Vereist: MTS Landmeetkunde, Centrale Tekenopleiding (CTO), of een gelijkwaardige opleiding. Ervaring in genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden van maximaal f 2.800, bruto per maand, exclusief de toeslag van f 26, Inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door de heer C. J. Pronk, telefoon 03210-2444. Sollicitaties binnen 5 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van de gemeente Dronten, Postbus 100, 8250 AC Dronten. A Hoofdkantoor: Dordrecht - tel. 078 - 14 70 53 Bijkantoren: Utrecht, Den Haag, Dordrecht 478 NGT GEODESIA 80

(NGT) Geodesia | 1980 | | pagina 24