Gemeente Tilburg medewerk(st)er op academisch niveau. landmeetkunde leidingenregistratie Gewijzigde oproep ingenieurs- en adviesbureau Bij de afdeling Grondzaken en Landmeten van het bedrijf der Publieke Werken bestaat een vacature voor een De afdeling, bestaande uit ca. 60 medewerk(st)ers, vormt samen met de afdelingen Stadsontwikkeling en Ver keer de hoofdafdeling Ruim telijke Ordening. De afdeling is belast met de volgende taken: - verwerving van onroerend goed; - opstellen onderdeel eco nomische uitvoerbaarheid van bestemmingsplannen, grondexploitaties, subsidie aanvragen inzake grondkos- ten; - volkshuisvestingsaspecten in relatie tot het gemeentelijk grondbeleid en gronduitgifte; - werkgelegenheidsaspecten in relatie tot het gemeentelijk grondbeleid erf gronduitgifte; - gronduitgifte en -beheer; - landmeten en kaartver vaardiging; - coördinatie van de bouw planontwikkeling op door de gemeente uitgegeven gron den; - toetsing van bouwplannen aan bestemmingsplannen en advisering over vigerende bestemmingsplannen; - coördinatie van de aanleg van kabels en leidingen; - toepassing van retributie- en precarioverordening. Vooruitlopend op de resulta ten van een algeheel onder zoek naar de organisatie van de afdeling, zal de nieuwe medewerk(st)er worden be last met de dagelijkse leiding van de zes laatstgenoemde deeltaken. Daarnaast be hoort het mede-ontwikkelen en de invoering van geauto matiseerde werkmethoden en administratie voor het ge hele takenpakket van de afde ling tot de functie-inhoud. Vereisten: - opleiding op academisch niveau; - ervaring in een vergelijk bare functie; - goede contactuele eigen schappen en redactionele vaardigheid; - bereidheid zich aan een psychologisch onderzoek te onderwerpen. Salaris, afhankelijk van leef tijd en ervaring, maximaal 6098,bruto per maand. IZA-ziektekostenverzekeri ng 7'/2% Vakantietoelage. Sollicitaties, met vermelding van PW 9, binnen 10 dagen te zenden aan de directeur van de Dienst Personeelszaken en Organisatie, Stadhuisplein 130, 5038 TC Tilburg. A Hoofdkantoor: Dordrecht - tel. 078 - 14 70 53 Bijkantoren: Utrecht, Den Haag, Dordrecht 68 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 26