repro wifac houdt de cartografische toleranties binnen minuscule grenzen wifac heeft Nederland al heel wat keren in kaart gebracht, van Schiermonnikoog tot Vaals en van Cadzand tot Winterswijk. De gebruikers van de Klimsch cartografische reproduktiecamera's kunnen dat beamen. Daarom wil Wifac in het Kartografisch Tijdschrift niet ontbreken. Wij zijn trots op de prestaties van onze Klimsch camera's die in de cartografische wereld, hun mannetje staan, waar het zo op precisie aankomt. Wifac levert bovendien alle randapparatuur, die wat de camera ziet, ook zichtbaar maakt. Zo krijgt u de beste kaart in handen. Het blijft dus niet bij camera's alleen, zo vertegenwoordigen wij ook de fabrikaten Werner Sack en Theimer. Contactkasten en contactramen en de hierbij noodzakelijke lichtbronnen, zijn speciaal voor cartografische eisen ontworpen. Een te kopieren oppervlak van zo n anderhalf bij twee meter vraagt nu eenmaal om een kopieersysteem, dat zo gunstig mogelijk gebruik maakt van uw werkruimte. Wat dat betreft heeft Nederland er nooit beter voorgestaan! Elektronische belichting en automatische bediening zijn vanzelfsprekend. Desgewenst kunnen wij het altijd aan uw wensen aanpassen, tot aan de indeling van de ladenkast toe. Zonder films geen resultaat. Wifac levert Du Pont reproduktie films voor cartografie se==— en fotogrammetrie. Du Pont heeft hier zelfs een yS) speciale brochure over, die wij graag op aanvraag J? toezenden. Maar Du Pont doet meer. Er is een Du Pont Cromaiin kleurenproefsysteem, een snelle methode UI om kleurendrukken samen testellen, zodat het Pjalp eindresultaat vooraf kan worden bepaald. Dat mag u desgewenst bij ons zelf komen uitproberen. Mogen wij zeggen dat we door al onze apparatuur niet zo gemakkelijk van de kaart te vegen zijn? Nijverheidsweg 7-9 Mijdrecht telefoon: 02979-3261 74 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 32