nsiiiR1 «ji' i mi c landmeetkundig tekenaar (m/v) Technische Hogeschool Delft kartografisch hoofdmedewerker (m/v> Nederlands snelstgroeiende stad Almere, wordt in 1984 gemeente. Er komen minimaal 250.000 inwoners, maar nu al zijn er alle voorzieningen. Bij de rechtsvoorganger van de gemeente, het openbaar lichaam Zuidelijke IJsselmeerpolders, is plaats voor een bij de dienst publieke werken. Functie-informatie: De aan te stellen functionaris zal werkzaam zijn bij de afdeling stedebouw/landmeten. Hij/zij zal worden belast met alle voorkomende landmeetkundige teken werkzaamheden en zal in de beginfase tevens worden ingezet voor stedebouwkundig tekenwerk. Functie-eisen: MTS landmeten of vakdiploma's NLF, LOI, PBNA. Ervaring in genoemd tekenwerk. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 2.800, bruto per maand. Informaties worden gaarne verstrekt door de heer E. Scheltes, telefoon 03240-10194, toestel 128. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden in huur en koop zijn aanwezig. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer A/15, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de landdrost van het openbaar lichaam Zuidelijke IJsselmeerpolders, Postbus 200, 1300 AE Almere. Bij de Afdeling der Geodesie is plaats voor een Zijn/haar taak zal ondermeer bestaan uit: - praktisch en theoretisch onderwijs verzorgen voor studenten; - onderzoek verrichten op het gebied van de kaartproduktie, automatisering en kaartont- werptechnieken; - de verantwoordelijkheid voor het kartogra fisch laboratorium. Gevraagd wordt een medewerker/ster met een kartografische opleiding (HTS richting land meetkunde) of een academische opleiding t/m kandidaats Geodesie of Geografie met karto- grafie, aangevuld met de Kartogafie-cursus ITC 03 of PBNA dan wel een vergelijkbare oplei ding. Vereist is een zeer ruime praktijkervaring in het ontwerpen en vervaardigen van kaarten, bij voorkeur in een Kartografische Dienst. Voorts goede organisatorische leidinggevende contactuele en didaktische kwaliteiten. Bovendien goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ervaring in de automatisering en het geven van onderwijs strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectie-procedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij prof. ir. J. E. Alberda, tel. 015-782558. Salariëring volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximaal te bereiken salaris 4.497,- bruto per maand). Directe opneming in welvaartsvast pen sioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julia- nalaan 134, 2628 BL Delft, onder vermelding van nr. GE 8002 in de rechterbovenhoek van de sollicitatiebrief. 108 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 26