geom Landmeetkundig tekenaar m/v ingenieurs-en architektenburo mabeg-van hasselt b.v. een hts-er landmeetkunde voor het GBKN-produkt (uniforme beschrijving van rechten en ver plichtingen participanten). 5. Een zo groot mogelijke publiciteit geven aan de vervaardigde GBKN-bladen; de commissie pleit in deze voor een catalogus die tevens als aanzet kan dienen voor een landelijke inventarisatie van grootschalig kaartmateriaal. De commissie wijst in dit verband ook op het bestaan van de Centrale Catalogus Kartografie (CCK)*. 6. Vooralsnog geen stappen ondernemen die leiden tot een ver plicht gebruik van de GBKN bij het opstellen van bestemmings plannen. Nota Bene. Betreffende de hiervoor geformuleerde aanbevelingen heeft de voorlopige Centrale Kaarteringsraad het navolgende over wogen en besloten: ad 1De Raad acht het onderzoek naar de combinatiemogelijkheid GBKN-kadastrale kaart zo belangrijk, dat zij aan de Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening zal adviseren de moge lijkheden van combinatie van de GBKN met de kadastrale kaart in onderzoek te nemen en hierover zo mogelijk tegelijk met de resul taten van de proefprojecten te rapporteren. ad. 2. De Raad is van mening dat gelet op het feit dat ook in de proefprojecten het kostenaspect aan de orde komt, thans geen af zonderlijke studie behoeft te worden verricht naar de verhouding kosten baten van eiqen voorzieninq en kosten baten van de GBKN. ad. 3 t.m. 6. De Raad neemt de aanbevelingen over binnen het ka der van de aan de studiecommissie gegeven opdracht, d.w.z. de relatie GBKN en bestemmingsplan, en heeft het dagelijks bestuur verzocht overeenkomstig deze aanbevelingen aktie te nemen. Tevens heeft de Raad kennis genomen van de mededeling van de vertegenwoordiger van het Kadaster dat de bestaande samenwer- kingsregeling tussen Kadaster en een aantal gemeenten in ont wikkeling is. Het rapport is te bestellen bij het secretariaat van de voorlopige Centrale Kaarteringsraad, Waltersingel 1, 7314 NK Apeldoorn. De prijs bedraagt f 10, Nederlandse Stichting Informatie- en Documentatiecentrum voor de Kartografie, Bureau CCK, Transitorium II, Heidelberglaan 2, Utrecht. ingenieurs- en adviesbureau Wij kunnen op korte termijn op ons kantoor in Dordrecht voor de afdeling landmeetkunde plaatsen een functie-eisen - bij voorkeur MTS-landmeetkunde, CTO of NLF-tekenaar - ervaring in landmeetkundig tekenwerk gewenst. Sollicitaties: Geomatic b.v., Postbus 80,3300 AB Dordrecht, tel.078-14 70 53, tav. A. v. Wingerden, privé 04169 - 484 (na 19.00 uur). A 000 raadgevende ingenieurs en architekten vasco da gamalaan 29 3526 er utrecht vraagt voor spoedige indiensttreding t.b.v. de afdeling landmeetkunde en kartografie taken: voorbereiden van landmeetkundige projekten organiseren en begeleiden van de landmeet- ploegen in de buitendienst zorgen voor een goede samenwerking tussen de meetploegen en de meetgegevens- verwerkende binnendienst bewaken van de kosten en verzorgen van de nakalkulatie van de landmeetkundige projekten. eisen: voltooide opleiding aan een hts, afdeling landmeetkunde ten minste 5 jaar ervaring in soortgelijke werkzaamheden goede kontaktuele eigenschappen leeftijd ca. 35 jaar ervaring op het gebied van werkorganisatie en begeleiding van buitendienst werkzaam heden strekt tot aanbeveling. degene, die een andere hts-opleiding heeft voltooid, doch ten minste 5 jaar aktief is geweest in de landmeetkunde en bij voorkeur in de werk organisatie en de buitendienst gelieve eveneens te solliciteren. nadere technische inlichtingen te verkrijgen via nummer 030-88 71 71 bij ir. m.j. straus. salariëring overeenkomstig leeftijd en kennis, tegemoetkoming in studiekosten, opname in pensioenfonds mogelijk. sollicitaties, vergezeld van uitvoerige gegevens, referenties, enz. te richten aan de afdeling personeelszaken. NGT GEODESIA 81 145

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 23