de rijksoverheid vraagt ingenieurs-en architektenburo mabeg-van hasselt b.v. hts-ers landmeetkunde wetenschappelijk medewerker (mni./vri.) Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Hoofddirectie van het Kadaster en de Openbare Registers, Directie Onderzoek en Automatisering, Afdeling Onderzoek Functie-informatie: volgen van de ontwikkelingen op het gebied van de geodesie, fotogrammetrie, karto- grafie en vastgoedsystemen; verrichten van onder zoek inzake de technische werkzaamheden van de Dienst; leveren van een wetenschappelijke bijdrage aan de totstandkoming van nieuwe systemen, methoden en technieken; geven van voorlichting inzake nieuwe ontwikkelingen en ondersteunen van de daarmee gepaard gaande veranderings processen. Vereist: diploma TH geodesie; belangstelling voor en zo mogelijk ervaring met interactieve grafische computersystemen; kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal. B.v.k. enkele jaren praktijkervaring in onderzoekswerk. Kadastrale kennis en ervaring strekt tot aanbeveling. Standplaats: Apeldoorn. Salaris: max. f6166,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 6 mei 1981. Bovengenoemd max. salaris Is In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7V:0/o vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacature nummer 1-0626/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het desbetreffende ministerie toegezonden. raadgevende ingenieurs en architekten I vasco da gamalaan 29 3526 er utrecht vraagt voor spoedige indiensttreding t.b.v. de afdeling landmeetkunde en kartografie taken; uitvoeren van landmeetkundige projekten leidinggeven aan de hun toegewezen meetploeg organiseren van de werkzaamheden binnen de meetploeg eisen: voltooide opleiding aan een hts, afdeling landmeetkunde militaire diensplicht vervuld bij voorkeur enige jaren meetervaring bij kadaster of rijkswaterstaat degenen met een gelijkwaardige opleiding en een ruime ervaring in het uitvoeren van land meetkundig werk voor het kadaster gelieven eveneens te solliciteren. nadere technische inlichtingen te verkrijgen via nummer 030-88 71 71 bijir. m.j. straus. salariëring overeenkomstig leeftijd en kennis, tegemoetkoming in studiekosten, opname in pensioenfonds mogelijk. sollicitaties, vergezeld van uitvoerige gegevens, referenties enz. te richten aan de afdeling personeelszaken. NGT GEODESIA 81 151

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 29