TH-ingenieur geodesie (m/v) met kennis van automatisering Gemeente Rotterdam Gemeentewerken De Dienst Gemeentewerken Rotterdam heeft als functie het tot stand brengen, beheren en onderhouden van openbare werken op bouwkundig, civieltechnisch en cultuurtechnisch gebied. Gemeentewerken bestaat uit 3 sectoren: de sector Ingenieurs- en Architectenbureau, Beheer en Aannemerij, terwijl er daarnaast een aantal stafafdelingen zijn. In totaal zijn ongeveer 2900 mensen bij deze dienst werkzaam. Een van de afdelingen, waaruit de sector Beheer bestaat is de afdeling Landmeten en Cartografie. Taken van deze afdeling zijn het verzamelen, vastleggen, bewerken, beheren en verstrekken van landmeetkundige gegevens. Deze gegevens betreffen de positie en ligging van aanwezige en te realiseren objecten c.q. voorzieningen binnen het verzorgingsgebied gemeente Rotterdam. Om de informatieverstrekking te realiseren verricht deze afdeling een aantal taken, zoals onderzoek en ontwikkeling (o.a. automatisering), opbouw en beheer van bestanden en afdelingsgerichte managementstaken. Rotterdam vraagt voor de afdeling Landmeten en Cartografie van deze dienst een Als afdelingsingenieur zal deze deskundige mede richting geven aan de verdere ontwikkeling van de vastgoedregistratie en in teamverband meewerken aan de uitbouw van het ARTOL-systeem. Gevraagd wordt een TH-ingenieur geodesie, die beschikt over goede organisatorische en contactuele eigen schappen. Redactionele vaardigheden mogen evenmin ontbreken. De ingenieur moet in staat zijn na een korte inwerk- periode zelfstandig te werken. Een aantal jaren ervaring in een soortgelijke functie wordt daarom noodzakelijk geacht. Het salaris loopt tot f 6.166,— per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bij gebleken geschiktheid is een verdere doorgroeimogelijkheid aanwezig naar het algemeen management van de afdeling. Het salaris daarbij loopt tot f 6.760,— pier maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling, de heer W.L. Lievaart, telefoon 010-894321. Vacaturenummer 80.702/ 22530-007 Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voordelen van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015,3000 KT Rotterdam. 152 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 30