de rijksoverheid vraagt QO OD gemeente beuningen ploegchef (mnl./vrl.) a Chef van de sectie landmeten b Assistent landmeetkundige Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijkswaterstaat, Meetkundige Dienst, Hoofdafdeling Buitendienst, Rayon Noord. Functie-informatie: leiding geven aan een meetploeg bestaande uit 2 meetassistenten; uitvoeren van metingen in het rayon, zoals o.a.: verkennen en meten van driehoeks- en veelhoeksnetten; voorbereiden van het terrein t.b.v. luchtkaartering; verrichten van voor- en naverkenningen t.b.v. luchtkaartering; vervaardigen van terrestrische opnamen van het terrein (detailmeting); uitzetten van assen van wegen, waterwegen en andere civiel-technische werken; verrichten van water passingen; verifiëren van NAP-peilschalen. Vereist: PBNA (adspirant) landmeetkundige, LOI of NLF technicus of MTS landmeetkunde. B.v.k. enige ervaring in een soortgelijke functie. Men dient bereid te zijn enkele weken per jaar op de Waddeneilanden te meten; dit betekent, dat men in voorkomende gevallen gedurende de werkweek op de eilanden zal overnachten. Standplaats: Assen of omgeving. Salaris: min. f 1788,- en max. f 3119,- per maand. Bovengenoemd salaris is in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en is exclusief 7,5% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vac.nr. 1-0951/0998 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, inzenden voor 6 mei 1981 aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het Ministerie toegezonden. DIENST OPENBARE WERKEN Bij de afdeling Civiele Techniek sectie landmeten worden voor spoedige indiensttreding gevraagd rang Technisch Hoofdambtenaar rang opzichter B Algemene informatie: In het streekplan Midden Gelderland is Beuningen aangewezen tot regionale groeikern. In het kader van deze groeiopdracht zullen t/m 1985 2500 woningen gebouwd moeten worden, en nadien tot het jaar 2000 nog eens 4500 woningen. De gemeente zal hierdoor uitgroeien van 15.000 inwoners tot 35.000 inwoners. De gemeente Beuningen is gunstig gelegen ten opzichte van de recreatieve voorzieningen in de omgeving en enkele grote steden als Arnhem en Nijmegen. Functie informatie: A. leiding geven aan de sectie formuleren van adviezen onderhouden van contacten met het Kadaster, ing. bureau's e.d. ontwikkelen van automatisering meet-, reken- en tekenwerkzaamheden B. assisteren bij metingen zelfstandig verzorgen van eenvoudige metingen diverse voorkomende werkzaamheden Functie eisen: A. diploma HTS landmeetkunde ruime ervaring in moderne meet- en rekentech nieken ervaring in Basic-programmeertaal goede contactuele eigenschappen, organisato rische en leidinggevende kwaliteiten kennis van landmeetkundige automatiserings systemen B. diploma LTS aanvullende opleiding PBNA ervaring Overige informatieAfhankelijk van ervaring liggen de salarisgrenzen (peildatum 1-1-1981bij aanstelling voor functie A tussen f 3.623,— en f 4.078,— en voor functie B tussen de f 2.426,— en f 2.974,— bruto per maand. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informaties kunnen desgewenst worden ingewonnen bij de directeur van de Dienst Open bare Werken, tel. 08872-1641. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan het Gemeentebestuur van Beuningen, Postbus 14, 6640 AA Beuningen. NGT GEODESIA 81 I53

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 31