Tekenaar (m/v) Technische Hogeschool Delft gemeente fjaanstad landmeetkundig medewerker/ster Taak: De gemeente Zaanstad met 130.000 inwonersis een samenvoeging van de vroegere gemeenten AssendelftWestzaanKrommenie Wormerveer, Zaandijk, Koog aan de Zaan en Zaandam. Bij de dienst Stadsontwikkeling en Openbare Werken i.o.hoofdafdeling Stadsontwikkeling - Landmeten Kadaster kan worden aangesteld een Werkzaamheden - Het karteren, inkten en afwer ken ten behoeve van - de Grootschalige Basiskaart met het daartoe geëigende in strumentarium, waaronder ruitenmal en piquoir, steek- passeren transversaalschaal, poolcoordinatograaf, elek tronische tekentafel, - de realisatie van stede- bouwkundige- en technische plannen, - de realisatie van rechts- en bebouwingsgrenzen. - Tevens zal hij/zij worden belast met het verrichten van bereke ningen ten behoeve van een direkte voortgang van het te kenwerk. Funktie-eisen Voor deze funktie wordt vereist het diploma MAVO-IV (met wis- en natuurkunde), alsmede het be zit van het diploma landmeet kundig tekenaar. Aanstelling/salaris Aanstelling vindt plaats in de rang van Technicus II (salarisgrenzen 2048,- - 2800,- bruto per maand). Bij gebleken geschikt heid en goed funktioneren is be vordering mogelijk (maximaal sa laris 3.084,- bruto per maand). De vakantietoelage bedraagt 7,5% van het bruto salaris. De gemeente Zaanstad is aangesloten bij het IZAVoorts is de ge- bruikelijke ambtelijke rechts positie van toepassing. Informatie Nadere inlichtingen kunnen wor den ingewonnen bij de heer J. G. Versteeg, chef afdeling Landmeten Kadaster, telefoon: 075-123003, toestel 139. Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na heden en onder duidelijke vermelding van de funktie, een sollicitatieformulier aan te vragen bij de dienst Personeels- en Organisatiezaken, postbus 1400, 1500 AK Zaandam. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen genieten de voorrang in die funkties, waarin zij duidelijk ondervertegenwoordigd zijn. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, worden zij uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij de vakgroep Mathematische en Fysische Geodesie van de Afdeling der Geodesie kan worden geplaatst een het geven van onaerwijs/instruktie in de land meetkunde aan studenten geodesie, civiele techniek en mijnbouwkunde en verzorging van het astronomisch praktikum; het verrichten van onderzoek met betrekking tot landmeetkundig instrumentarium en het doen van specialistische metingen; het houden van toezicht op het beheer van het bij onderwijs en onderzoek gebruikte landmeetkundig instrumentarium. Vereist: diploma HTS-Landmeetkunde of ge lijkwaardig. Inlichtingen: bij prof. ir. J. E. Alberda, tel. 015- 782558 of ing. J. B. Ebbinge, tel. 015-782573. Salariëring: volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximaal te bereiken salaris 3.551,- bruto per maand). Di rekte opneming in welvaartsvast pensioenfonds. Sollicitaties: te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julianalaan 134 2628 BL Delft, onder vermelding van nr. GE 8101 in de rechterbovenhoek van de brief. 242 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 28