gemeente uithoorn leraar landmeetkunde (M/V) De Hogere Technische School ervaren landmeetkundige (m/v) Middelbare Technische School Sibrandus Stratingh GRONINGEN een docent vastgoedregistratie een docent landmeten, water passen en maatvoering HERHAALDE OPROEP Het bestuur van de Stichting tot bevordering van MTO te Groningen vraagt voor de studierichting landmeetkunde een De vacature omvat een volledige weektaak. De studierichting landmeetkunde is in 1979 in het 1e leerjaar begonnen en wordt per 31 augustus 1981 uitgebouwd tot het 3e studiejaar. Van de te benoemen leraar wordt gevraagd samen met de reeds aanwezige vakcollega deze studie richting vorm te geven en de lessen in de specifieke vakken te verzorgen. Vereiste bevoegdheid: mini maal HTS-landmeetkunde en 3 jaar praktijkervaring. Salaris: max. f 4.000,— (3e gr. bevoegdheid, bijv. HTS-diploma); max. f 4.882,— (2e gr. bevoegd heid); max. f6.166,— (1e gr. bevoegdheid, bijv. g.i. 3 jaar ervaring). Sollicitaties met uitvoerige gegevens kunnen binnen 10 dagen worden gezonden aan de secretaris van het bestuur op het schooladres. Inlichtingen verstrekt de directeur, dhr. J. H. Toorman, tel. 050-266822. Vondellaan 2 UTRECHT heeft vacatures voor 7 uur per week, verdeeld over het tweede en vierde studiejaar in de afdeling Landmeetkunde. Gedacht wordt aan een ir. geodesie, bij voorkeur met praktijk ervaring. 9 uur per week, verdeeld over het eerste en tweede studiejaar in de afdelingen Bouwkunde en Weg- en Waterbouwkunde. Gedacht wordt aan een ir. geo desie, civiele techniek of bouwkunde, bij voorkeur met praktijkervaring. Het is mogelijk dat beide vacatures door één belang stellende worden vervuld. Salaris volgens rijksregeling (afhankelijk van leeftijd en ervaring van f 102,— tot f 210,— per maand per wekelijks lesuur). Inlichtingen bij de voorzitter van de afdeling Land meetkunde, ir. J. W. Ormel, telefoon 03473-2095. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie van de HTS, Vondellaan 2, 3521 GD Utrecht, tel. 030-890514. Door aanstelling elders van de huidige functionaris is binnen de hoofdafde ling civiele techniek van de dienst van openbare werken plaats voor een die, in samenwerking met één collega, in hoofdzaak zal worden belast met al het voorkomende reken-, meet-, teken-, uitzet- en waterpaswerk. Ervaring met kadastrale werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Vereist zijn het bezit van het diploma NLF/technicus en/of het bezit van het diploma landmeetkundige PBNA deel II (dan wel vergevorderde studie daar voor). Het salaris bij aanstelling bedraagt afhankelijk van opleiding en .ervaring maximaal f 3.658,-- bruto per maand. Alle bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen kunnen wor den ingewonnen bij de chef van de hoofdafde ling civiele techniek, de heer R. Esveld, tel. (02975) 6 10 55. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie onder vermelding van vaca turenummer 74.1spoedig te zenden aan de burge meester, Postbus 8, 1420 AA Uithoorn. 290 NGT GEODESIA81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 36