GEMEENTE NIJMEGEN chef (m/v) van de onderafdeling meetdienst DIENST PUBLIEKE WERKEN EN VOLKSHUISVESTING De hoofdafdeling Gemeentewerken vormt samen met de hoofafdeling Stadsontwikkeling en enkele staf- en hulpafdelingen de dienst Publieke Werken en Volkshuisvesting van de gemeente Nijmegen, een stad met circa 150.000 inwoners en een oppervlakte van ongeveer 4.500 ha. Binnen de dienst heeft de hoofdafdeling Gemeentewerken tot taak het tot stand brengen, beheren en onderhouden van openbare werken op bouwkundig, cultuur- en civieltechnisch gebied. Deze afzonderlijke taken zijn opgedragen aan drie afdelingen t.w. Architectuur, Beplantingen en Weg- en Waterbouw. Binnen de laatstgenoemde afdeling functioneert de onderafdeling Meetdienst; deze onderafdeling is in hoofdzaak belast met het leveren van basiskaarten en -gegevens voor ontwerp en beheer, landmeetkundige begeleiding bij voorbe reiding en uitvoering van werken, het verwerken van van het kadaster afkom stige gegevens, bijhouden van het eigendomsarchief. De onderafdeling telt momenteel 22 medewerkers, met inbegrip van de vier meetploegen. Voor de leiding van deze onderafdeling wordt contact gezocht met een kandidaat/kandidate voor de functie van Hij/zij zal belast worden met: de leiding van de onderafdeling; het implementeren en richting geven aan hedendaagse eisen en ontwikkelingen op het vakgebied; voorbereiden en uitvoeren van landmeetkundig werk; onderhouden van contacten en het zonodig vorm geven aan en de bege leiding van de samenwerking met o.m. het Kadaster, ingenieursbureau's e.d. Voor deze functie wordt gedacht aan reflectanten, die aan de volgende voorwaarden voldoen: diploma HTS-landmeetkunde; ruime ervaring op het gebied van de landmeetkunde; bij voorkeur niet jonger dan 40 jaar; goede contactuele en organisatorische vaardigheden; aantoonbare ervaring in het op eigentijdse wijze geven van leiding aan qua grootte min of meer vergelijkbare groepen; zo mogelijk kadastrale ervaring. Het salaris zal voorshands maximaal f 4.684,- per maand bedragen. Met het oog op de organisatorische en leidinggevende aspecten in de functie kan een psychologisch onder zoek deel uitmaken van de selectieprocedure en zullen de medewerkers van de onderafdeling een gereglementeerde inbreng in deze procedure hebben. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na de verschijningsdatum van deze advertentie worden gericht aan de personeel- chef van de dienst Publieke Werken en Volkshuisvesting, Postbus 1024, 6501 BA Nijmegen, onder vermelding van vacaturenummer 807. 292 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 38