gemeente arnhem^ landmeetkundige (tevens plaatsvervangend chef) dienst gemeentewerken vraagt f (m/v) vacaturenummer 37 voor de afdeling landmeetkunde (15 personeelsleden), een onderdeel van de hoofdafdeling civiele techniek. Taak: het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden, zowel in de binnen- als buitendienst, zoals: grondslagmetingen, kadastrale metin gen en landmeetkundige berekeningen; het onderzoeken van de toepasbaarheid en het ontwikkelen van nieuwe methoden en technieken met betrekking tot automatisering binnen de afdeling. Vereist: het diploma HTS-landmeetkunde, alsmede een ruime - bij voorkeur op gemeentelijke taken gerichte ervaring; kennis van fotogrammetrie en automatische gegevensverwerking in de geodesie; het vermogen om leiding te geven. Salaris: tot maximaal 4.201, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel vormen van de selectie procedure. Nadere informatie over de functie wordt gaarne gegeven door de heer ing. J. W. Warnshuis, chef van de afdeling, tel. 085-456111, toestel 2445. Het gemeentelijk beleid is erop gericht het aantal vrouwen in gemeentedienst te vergroten. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, wordt hun uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Hebt U belangstelling voor deze functie zendt U dan voor 24 september 1981 een sollicitatiebrief - met vermelding van het vacaturenummer - aan de directeur van de Centrale dienst personeelszaken, Broerenstraat 39, 6811 EB ARNHEM. 334 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 32