TEKENAAR PROVINCIE ZUID-HOLLAND Coöp. Ver. Ingenieursbureau Van Steenis B.A. landmeetkundig tekenaar/rekenaar (m/«) NIEUWE GRACHT 5 3512 LB UTRECHT TELEFOON 030-331331 Wij zijn een coöperatief ingenieursbureau met activiteiten in de sectoren landmeten en civiele techniek. Het personeel heeft een ge reglementeerde zeggenschap in het bedrijfsbeleid. Onze salariëring is afgestemd op die van de overheid. Basisvakantie 22 dagen per jaar (met extra dagen voor leeftijd). Vakantietoeslag8% (tijdelijk7,5%). Pensioenregeling aanwezig. Voor onze afdeling landmeten zoeken wij een bekwame met kadastrale ervaring. Het werk is van afwisselende aard en bestaat o.a. uit: het vervaardigen uit terrestrische en foto- grammetrische gegevens van grootscha lige basiskaarten en beheerskaarten voor bedrijven en instellingen; kadastrale opdrachten; bijhouding van gemeente- en bedrijfsbe- standen. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan ons bureau. Voor telefonische inlichtingen vragen naar ir. Pot of ir. Wessel. De provincie Zuid-Holland vraagt voor het landmeetkundig bureau van de afdeling Wegen van de Provinciale Waterstaat een (vak. nr. 81071) die tot taak zal krijgen: - kaarteren, graveren en kalkeren van belijningstekeningen, grenzentekeningen en grootschalige kaarten voor aanleg, beheer en onderhoud van wegen, vaanwegen, rekreatiegebieden enz; - assisteren en vervangen van de landmeetkundig/wegenbouwkundig rekenaar. Gevraagd wordt een middelbare landmeetkundige opleiding en ruime ervaring in de genoemde werkzaamheden; theoretische kennis van en ervaring in de uitvoering van landmeetkundige berekeningen; bereidheid om zich te ontwikkelen tot automatiseringsdeskundige op het gebied van landmeetkundige en wegenbouwkundige berekeningen d.m.v. een interne opleiding en het volgen van externe kursussen. Het salaris is afhankelijk van ervaring en leeftijd en bedraagt bij aanstelling maximaal f 3215,- bruto per maand. Bij verdere doorgroei in de funktie is t.z.t. een salaris tot f 3733,- bruto per maand mogelijk. Door studie is het mogelijk de funktie verder uit te bouwen. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Desgewenst kunnen over de funktie nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van het Landmeetkundig Bureau, tel. 070-264111toestel 2525. De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: Griffie, Waterstaat en Planologische Dienst. Het personeelsbestand bedraagt circa 1900 medewerkers. De Waterstaat telt zes afdelingen w.o. de afdeling Wegen. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie onder vermelding van het vakaturenummer te zenden naar de chef afdeling Personeel en Organisatie, Koningskade 1 2596 AA 's.-Gravenhage. NGT GEODESIA 81 335

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 33