de provincie groningen hoger landmeetkundige (m/v) Technische Hogeschool Delft hts'er informatika (m/v) Het bureau landmeten, dat deel uitmaakt van de afde ling wegen en dijken van de provinciale waterstaat, is belast met het uitvoeren van meet-, reken-, teken- en reprowerkzaamheden ten behoeve van afdelingen van deze dienst. Bij dit bureau, dat 19 personeelsleden telt, bestaat plaatsingsmogelijkheid voor een die zal worden belast met het verrichten van alle voor komende werkzaamheden in de buitendienst. De functie omvat in hoofdlijnen: - het verrichten van veldwerkzaamheden, zoals: meet kundige grondslag, situatiemeting, fotogrammetrie, deformatiemetingen: - inmeten van nieuwe kadastrale grenzen van provin ciale eigendommen, in samenwerking met het ka daster. Gevraagd wordt: - diploma HTS-landmeetkunde; - bij voorkeur enige jaren ervaring bij het kadaster. Belangstelling voor moderne puntbepalingstechnie- ken met de daarmee gepaard gaande automatisering strekt tot aanbeveling. Gegadigden met een gelijkwaardige opleiding en een ruime ervaring in het uitvoeren van landmeetkundig werk voor het kadaster kunnen eveneens solliciteren. In het kader van het streven het aantal vrouwen in middelbare en hogere functies te vergroten, wordt aan vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen uitdrukke lijk verzocht te solliciteren. Salariëring bij aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal 4201,- per maand. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen wor den verkregen bij het hoofd van bovengenoemd bu reau, de heer T. Meijer, telefoonnummer 050-164717. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie on der vermelding van vac.nr. W 360 (in linkerbovenhoek van brief en envelop) binnen twee weken te zenden aan de directeur-hoofdingenieur van de provinciale waterstaat, postbus 620, 9700 AP Groningen. Bij de Afdeling der Geodesie kan worden ge plaatst een of iemand met een vergelijkbare opleiding, die zal worden belast met het geven van instruktie en het verlenen van assistentie bij gebruik van het Interaktieve Grafische Computersysteem (PDP 11/70) van de Afdeling en de Centrale Rekenautomaat (IBM 370/158) van de Techni sche Hogeschool. Betrokken funktionaris(esse) zal moeten sa menwerken met personeel en afstudeerders bij het vervaardigen van programmatuur, opbouw en onderhoud van databases voor diverse toe passingen en programmabibliotheken. Tevens behoort ondersteuning van de Be heerder van het Interaktieve Grafische Compu tersysteem en het "trouble shooten" bij informa- tikatoepassingen, tot zijn/haar taak. Van de kandida(a)t(e) wordt vereist: - interesse in Geodetische applikaties; - ervaring op het gebied van technisch-weten- schappelijk programmeren en zo mogelijk "Computer Graphics"; bekend zijn met het gebruik van minicompu ters; - het beheersen van tenminste één hogere programmeertaal, bij voorkeur Fortran IV of Algol'60; - het bezitten van goede didaktische en kon- taktuele eigenschappen; positief ingesteld zijn ten aanzien van service verlening. Inlichtingen bij ir. F. Reneman, telefoon 015-782571. Salariëring volgens Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring (maximaal te bereiken salaris 3.733,- bruto per maand). Direkte opneming in welvaartsvast pensioen fonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julia- nalaan 134, 2628 BL te Delft, onder vermel ding van nr. GE 8104 in de rechterbovenhoek van de brief. 336 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 34