ons interactief grafisch computer systeem is er ook voor u Technische Hogeschool Delft wetenschappelijk medewerker e Automatisch verwerken en tekenen van uw detailmetingen met zelf registrerende tachymeters (o.a. Elta van Zeiss en Wild TCI) en van dwars- en lengteprofielen. e Vervaardigen van matenplannen en uitzettekeningen. Digitale bestandsopbouw uit FOTOGRAMMETRISCHE en TERRESTRISCHE metingen. Leidingenregistratie en schematekeningen. Ingenieursbureau voor Geotechniek en Geodesie b.v. Postbus 63, 2260 AB Leischendam. Tel. 070 - 209250. Bij FUGRO vindt u de mogelijkheid om de voor delen te ervaren van het werken met digitale in formatie. Ook de opleiding van u zelf en uw medewerkers in het werken met interaktief gra fische systemen en digitale modellen hoort hierbij. Vraag vrijblijvend om meer inlichtingen. Bij de Vakgroep Toegepaste en Planologi sche Geodesie van de Afdeling der Geodesie kan worden geplaatst een (g.i.) m/v 0.7 dagtaak voor de fotogrammetrie, die in teamverband zal moeten meewerken aan fotogrammetrische re- searchprojecten. Tevens zal hij/zij studenten moeten assisteren bij praktika en afstudeer werk. Zowel pas afgestudeerde ingenieurs als de genen met enige jaren ervaring komen voor deze functie in aanmerking. Inlichtingen ondermeer over de indeling van de dagtaak bij prof. dr. ir. G. H. Ligterink, telefoon 015-782577. Aastelling en bezoldiging volgens Rijksrege ling zal geschieden in het rangenstelsel der we tenschappelijke medewerkers. Directe opneming in welvaartsvast pensioen fonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Centrale Personeelsdienst, Julia- nalaan 134, 2628 BL te Delft, onder vermelding van nr. GE 8105 in de rechterbovenhoek van de brief. 338 NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 36