"EENHEID REPROGR4FISCHE FILM REALISEERDEN WE MEI KOD4K 33 Het bureau Reprografie van de hoofddirectie Rijkswaterstaat aan de haagse Koningskade wordt gevormd door een team van selectief opgeleide specialisten werkzaam op de afdelingen fotografie en film, optische en microfotografie, contact/montage/copie, tekst verwerking, offsetdruk en lichtdruk. Met behulp van moderne en op de specifieke behoefte van de Rijkswaterstaat afgestemde apparatuur en materialen wordt een goede service en hoogstaande kwaliteit gerealiseerd. Het bureau voert reproductiewerkzaamheden uit in opdracht van diverse Diensten van Rijkswaterstaat, gemeenten en andere ministeries. De opdrachten omvatten: het vervaardigen van films vanaf oude tekeningen, schaal- veranderingen en montages van negatieven, gemaakt van diverse kaarten. Ook het verkleinen en vergroten van tekeningen voor wat betreft brug- en tunnel bouw, viaducten en zeker niet in de laatste plaats de Deltawerken behoren tot de gevarieerde werkzaamheden. De Klimsch Commodore camera, waarmee kritische vergrotingen en - verkleiningen gemaakt worden. De heer M.M. Wisse, hoofd van het Bureau Reprografie. Zowel films als papier worden verwerkt met de Kodak Startech ontwikkelmachine, model 244. Daar kun je niet meer buiten. Het voordeel van deze bedrijfszekere machine is, dat de aanschaf hiervan geen extra investeringen als kostbare verbouwingen e.d. met zich mee heeft gebracht. De combinatie van Kodak reprografisch materiaal en Kodak ontwikkelmachine voldoet uitstekend en heeft geleid tot minder materiaalverlies, een snelle, efficiënte produktie en constante kwaliteit. Bovendien kunnen we bij Kodak rekenen op know-how en een slagvaardig service apparaat, dat direkt reageert bij onverhoopte technische problemen". Kodagraph repromaterialen. Het woord is aan u. De heer M.M. Wisse is hoofd van het bureau Reprografie: "We hebben voor Kodak gekozen om uniformiteit in reprografische film te kunnen realiseren. Zo werken we met Kodagraph gematteerde films, in projectie en contact, alsook met RL contact film en diverse soorten documentpapier. Goed materiaal tegen relatief lage kosten. Voor informatie, documentatie en demonstratie: Tel. 03405-5911. WjJÊL Kodak Nederland B.V. Zeisterweg 1, Odijk Postbus 1000 3970 BA Driebergen- Rijsenburg NGT GEODESIA 81

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 42