HEWLETT PACKARD Het verbluffende gemak, de snelheid en de precisie waarmee de nieuwe plotter HP 7580A grafieken, technische tekeningen, projecties, plat tegronden, letters en cijfers en zo voor u tekent, biedt u opeens nieuwe mogelijkheden. Dat is niet alleen te danken aan de hoge vlucht die de elektronica genomen heeft, bij Hewlett- Packard. Ook mechanisch is de HP 7580A het re sultaat van opmerkelijke nieuwe ontwikkelingen. De relatief lage prijs kon vooral worden bereikt door de volledig nieuwe aandrijftechniek, waarvan bij de HP 7580A gebruik wordt gemaakt. Wat is namelijk het grote verschil? Bij de HP 7580A beweegt het papier, de polyester-film of calque inplaats van grote drums oïkruisarmen. Resultaat: 4G versnelling en een snelheid van 60 cm/sec. Een adresseerbare resolutie van 0,025 mm en een mechanische van 0,003 mm. De grootte van het tekenoppervlak kan variëren van 20,3 x 26,7 cm tot 62,6 x 119 cm. Het laden? Een kwestie van seconden, inclusief de automatische instelling van pendruk en snelheid. De HP 7580A selecteert telkens de juiste tekenpen uit een set van acht in een pencaroussel. U kunt dus maximaal acht pennen gebruiken, van verschillende kleur, lijndikte en type. Na gebruik worden de pennen automatisch teruggeplaatst en beschermd tegen uitdrogen. De HP 7580A kunt u koppelen aan praktisch iedere computer. Zowel van Hewlett-Packard als van andere fabrikanten. U maakt daarbij gebruik van HP Graphics Software voor HP computers en het HP Industry Standard Plotting Package voor andere computersystemen. Meer informatie? Stuur onderstaande coupon in een open, ongefrankeerde envelop naar Hewlett-Packard Nederland B.V., Antwoord nummer 57,1180 VB Amstelveen. U ontvangt dan vrijblijvend onze Nederlandstalige 4-kleuren brochure. Bellen mag ook: 020-472021. Vraag naar Jansje Onderstal. COUPON Zend mij uitgebreide informatie over de HP 7580A. Naam: Functie: Bedrijf/Instelling: Adres: Postcode Plaats: Telefoon: Mijn toepassing is: De computer (modelnummer) is: Ongekende prestaties en 'n prijs waar u voor tekent: de nieuwe plotter HP7580A.

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 49