hoofd afdeling grondbedrijf m/v Door pensionering van de huidige funktionaris komt bij het bedrijf voor openbare werken de funktie vakant van vakaturenr. 222077/527/GO Algemene informatie: De afdeling grondbedrijf ressorteert met de afdelingen stadsontwikkeling en verkeer onder de direkteur ruimtelijke ordening en grondbedrijf. Op de afdeling zijn vijfendertig personen werkzaam, waarvan één plaatsvervangend afdelingshoofd en drie onderaf del ings-chefs. De onderafdelingen, te weten verwerving en uitgifte, beheer, landmeten en kadaster en sekretariaat bestaan uit respektievelijk zeven, zes, twintig en twee personen. Taak van de afdeling: - het verwerven in der minne of via onteigening van onroerend goed, in hoofdzaak ten behoeve van stadsuit breiding en stadsvernieuwing; - het takseren van daarvoor in aanmerking komend onroerend goed; - uitgifte van onroerend goed in het kader van stadsuitbreiding, stadsvernieuwing en industrievestigingen; - het maken van grondeksploitatie-opzetten; - het tot stand brengen en op peil houden van een toepasselijke weergave in maten en kaarten van het gemeentelijk grondgebied ten behoeve van o.a. planontwikkeling en uitvoering op stedebouwkundig, civiel technisch en bouwkundig gebied; - het voeren van een vastgoed-registratie ten behoeve van o.a. onroerend goed mutaties en beheersaktiviteiten; - het beheren en verhuren van gemeente-eigendommen en in het kader van de stadsvernieuwing het slopen van opstallen; - het opstellen van adviezen aan de direktie en het kollege van burgemeester en wethouders voor wat de bovengenoemde punten betreft. Veel werkzaamheden geschieden in overleg met andere afdelingen, andere instanties en derden. Funktie-inhoud - leidinggeven, koördineren van werkzaamheden; - het volgen en stimuleren van ontwikkelingen op bovenvermelde vakgebieden; - het vertegenwoordigen van de afdeling in bestuurlijk en ambtelijk overleg; - het hebben van een duidelijke inbreng in het beleid van de gemeente ten aanzien van financieel/ekonomische-, juridische- en technische aspekten die het grondbedrijf raken. Funktie-eisen: - een opleiding gericht op één of meerdere taken van het grondbedrijf is vereist; - akademisch denk- en werknivo; - ervaring in een vergelijkbare funktie; - organisatorische- en leidinggevende kwaliteiten; - goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede kontaktuele eigenschappen; - leeftijd bij voorkeur tussen 35 en 45 jaar. Afhankelijk van ervaring en opleiding zal benoeming maksimaal plaatsvinden in de rang van hoofdingenieur A, aan welke rang een maksimum salaris van f 7.590,-- bruto per maand is verbonden. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Een inspraakkommissie uit het bedrijf zal bij de selektie van de kandidaten worden betrokken. Inlichtingen over deze funktie zijn te verkrijgen bij de direkteur, de heer ir. K. Haasnoot, telefonisch bereikbaar onder nummer 023 - 31 91 50. De salarissen zijn exclusief vakantietoeslag. De gemeente Haarlem is aangesloten bij het I.Z.A. Noord-Holland. Eigenhandig geschreven sollicitaties onder vermelding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vakaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden aan de burgemeester van Haarlem, Postbus 5112003 PB Haarlem. NGT GEODESIA81 429

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 23