'n vast dienstverband voor landmeetkundigen Volker Stevin Baggermaatschappij De baggerdivisie van Koninklijke Volker Stevin heeft dochter ondernemingen over de gehele wereld. Het werkterrein omvat bagger- en opspuitwerken, landaanwinning, havenaanleg, onderhoud van waterwegen, strandverbeteringen en de constructie van dijken en dammen. Uitbreiding van werkzaamheden op dit moment en een goed ge vulde orderportefeuille voor de nabije toekomst maken dat Volker Stevin Baggermaatschappij behoefte heeft aan versterking van het huidige team van landmeetkundigen. Contact wordt gezocht met een aantal gegadigden, die kunnen bo gen op een voltooide middelbare opleiding alsmede een diploma HTS (landmeetkunde) of een gelijkwaardige opleiding. Ervaring is niet strikt noodzakelijk. Maar mensen die hun kennis ook al 'n jaar of wat in praktijk brachten, mogen zich extra in Volker Stevins belangstelling verheugen, zeker indien hun praktijk ervaring zich heeft uitgestrekt tot de hydrografie. De landmeetkundigen in kwestie zullen, ter voorbereiding van o.a. baggerwerken, landmeetkundige en hydrografische metingen gaan verrichten. Zowel de uitvoering van de metingen als de verwerking van resultaten kan zowel op automatische, semi-automatische als op manuale wijze geschieden. De werkzaamheden kunnen zowel zelfstandig als in teamverband worden uitgevoerd. Gezien de geografische spreiding van de bag gerwerken, zullen de landmeetkundigen regelmatig voor korte of langere termijn in het buitenland te werk gesteld worden. Kandidaten, die aangesteld worden, zullen ervaren dat het hier gaat om een zeer gevarieerde en prettige werkkring, 'n Werkkring met een goede honorering, uiteraard afhankelijk van ervaring en opleiding. Het maandsalaris wordt, inclusief vakantiegeld, veertien maal per jaar uitbetaald. Uiteraard is een compleet pakket van so ciale voorzieningen en secundaire arbeidsvoorwaarden aanwezig. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Volker Stevin Bag germaatschappij Nederland bv, afdeling Personeel Organisatie, Oostmaaslaan 71, Postbus 2695, 3000 CR Rotterdam.Telefoon: 010-132140.

(NGT) Geodesia | 1981 | | pagina 26